Dávejte si pozor, jaký balzám používáte. Můžete skončit s puchýřky na obličeji!

Dávejte si pozor, jaký balzám používáte. Můžete skončit s puchýřky na obličeji!

Patříte mezi lidi, kteří by si bez svého balzámu nedokázali představit život a nosí ho s sebou všude? Vždyť přece tak krásně hydratuje a zjemňuje rty. Bohužel né všechny slečny po světě by s námi souhlasily. Jejich oblíbený balzám jim způsobil zdravotní potíže.

Tato nepříjemná skutečnost se stala mnoha uživatelkám balzámu EOS. Je to až k nevíře, že populární a všemi uznávaný balzám čelí takovým problémům. Mnoho žen se proto spojilo a podalo žalobu na EOS. Společnost se hájí tím, že za alergickou reakci není zodpovědná, ale i přes to se snaží poškozeným jejich problémy vykompenzovat. Nejspíš proto, aby si zachovali dobré jméno, které je rozšířeno jak mezi „obyčejnými“ lidmi, tak i celebritami jako je Kim Kardashian, která o vajíčku EOS prohlašuje, že by bez něj nemohla žít. Také Britney Spears považuje EOS vajíčko za oblíbený balzám na rty.

Pro mnohé je EOS nejhorším balzámem, jaký kdy měli. Fotky své alergické reakce posílají společnosti jak na Facebook tak i Instagram, kde se k nim přidávají další slečny s podobnými zkušenostmi. EOS se k těmto přibývajícím fotkám a negativním komentářům vyjádřil, že jejich výrobky jsou zdravotně nezávadné, protože každý jednotlivý produkt ověřuje nezávislá laboratoř a jsou vyráběny z kvalitních surovin, proto věří, že žaloba od postižených je neopodstatněná. 

Galerie Dávejte si pozor, jaký balzám používáte. Můžete skončit s puchýřky na obličeji! Dávejte si pozor, jaký balzám používáte. Můžete skončit s puchýřky… Prohlížet galerii
Autor:
Publikováno: 21. 1. 2016 17:30 Nahlásit obsah