Díky tomuto triku spálíte tuk na břichu a kila půjdou dolů jako nikdy předtím!

Díky tomuto triku spálíte tuk na břichu a kila půjdou dolů jako nikdy předtím! Zdroj: Shutterstock.com

Tuk na bříšku je jedna z oblastí, která trápí nás ženy nejvíce. Tento zázračný sirup vám však pomůže se ho zbavit. Ženy, které ho užívaly, si ho nemohly vynachválit. Zkuste to i vy!

Jak jistě víte, cestou ke štíhlému tělu je vyvážený jídelníček a pravidelná porce cvičení. Abyste však proces hubnutí podpořily, můžete vyzkoušet tento levný a zcela přírodní spalovač. Díky použitým ingrediencím se z vašeho těla stane doslova pec na tuk! Perfektně se tedy hodí užívat ho například ráno před kardio cvičením. Mimo jiné vám také pomůže zbavit se zadržované vody, kvůli které se cítíte oteklé, působí protizánětlivě a podporuje imunitu. Tomu říkáme skutečný hubnoucí pomocník!

 Foto: Shutterstock.com 

Na výrobu sirupu si připravte:

3 citrony

125g křenu

3 lžíce medu

2 lžičky skořice

+ malý kousíček zázvoru

Příprava

Citrony si nakrájejte na plátky (slupku ponechte), odstraňte pecičky a dejte do mixéru společně s křenem a zázvorem. Důkladně rozmixujte a následně přidejte med a skořici. Směs promíchejte a přelijte do uzavíratelné sklenice.

Užívání

Užívejte jednu polévkovou lžíci dvakrát denně. Zařaďte ji buď před jídlem, nebo před cvičením. Sirup užívejte maximálně tři týdny, poté alespoň týden vynechte. Pokud je potřeba, můžete kúru zopakovat.

Autor:
Publikováno: 7. 8. 2016 22:03 Nahlásit obsah