Dívka s gigantickým poprsím žádá o pomoc. Potřebuje peníze na plastickou operaci

Dívka s gigantickým poprsím žádá o pomoc. Potřebuje peníze na plastickou operaci Zdroj: dailyrecord.co.uk

Malá prsa a velká prsa – dilema, které řeší téměř každá z nás již od puberty, a většinou právě s tím, co máme, nejsme příliš spokojené. Ty s menšími košíčky závidí těm s plnějším dekoltem a naopak. Budete s námi ale jistě souhlasit, že zlatá střední cesta je i v tomto případě to nejlepší.

Příroda má však mnohdy poněkud odlišný názor a svými výkyvy dokázala potrápit nejednu z nás. Své o tom ví i 20letá Jasmin Vlassi, která trpí nemocí, která se nazývá nemoc gigantických prsou. Ty z nás, které podobným problémem trpí, moc dobře ví, že velká prsa jsou spíše prokletím, které s sebou nese bolest zad, zdravotní problémy a ani výběr spodního prádla není ideální.

Zdroj: dailyrecord.co.uk Ačkoliv je dnes Jasmin 20 let, velká prsa velikosti DD ji trápí již od 13 let. Tato vnadná slečna pochází ze Stonehousu ve Skotsku a jak sama říká, ze svých prsou opravdu radost nemá, spíše naopak. Její velké poprsí ji doslova vyřazuje z běžného života, a proto žádá o pomoc formou sbírky na operaci, při které jí plastičtí chirurgové prsa zmenší.

Zdroj: dailyrecord.co.uk Již na základní škole jí její poprsí dělalo velké problémy – spolužákům byla pro smích, spolužačky ji pomlouvaly a nemohla chodit ani do hodin tělocviku. I když její prsa přitahují mužskou pozornost, Jasmin je to spíše na obtíž a navíc jí prsa zkřivila páteř a způsobují jí obrovskou bolest zad.

Držme jí tedy všichni společně pěsti, aby se vybralo tolik peněz, kolik na svou vysněnou operaci potřebuje a mohla začít žít život, který si po tak dlouhé době zaslouží.

Autor:
Publikováno: 27. 11. 2018 16:09 Nahlásit obsah