Dlouhá léta bolesti chodidel vyřešil šikovný chiropraktik. Pozitivní změny se dostavily okamžitě!

Naše chodidla nosí každý den váhu celého těla. Naštěstí ale existuje účinná a inovativní metoda na léčení tzv. zánětu plantární fascie. Lidé, kteří často sportují, trpí na bolesti chodidel a lýtek. Příčinou ale může být i obezita nebo častá, pro tělo vlastně nepřirozená, chůze na podpatcích.

Pokud bolest přetrvává několik dní, týdnů nebo dokonce měsíců, nastal nejvyšší čas vyzkoušet metodu Dr. DeFabia. Metodu, se kterou přišel Dr. DeFabio, si můžete vyzkoušet i v pohodlí domova! Na lýtka nebo chodidla naneste gel nebo libovolný krém a jemně masírujte předmětem z nerezové oceli.

Rozhodně by bylo lepší se samozřejmě předem poradit s vaším ošetřujícím lékařem, jestli se s touto metodou již dříve nesetkal v jeho praxi. Metoda Dr. DeFabia velice příznivě působí na krevní oběh a zlepšuje jeho funkci. Budete rozhodně překvapeni, jakou úlevou pro vás bude absolvování této jednoduché masáže nohou, která má okamžité pozitivní výsledky!

Co na to říkáte? Napište nám do komentářů a pokud se vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli na Facebooku a ostatních sociálních sítích.

Publikováno: 27. 2. 2017 08:16 Nahlásit obsah