Doktoři ženě vyoperovali obrovskou cystu z břicha. Tohle ještě na sále nezažili!

Čtyřiadvacetiletá Mexičanka začala před několika měsíci tloustnout, proto se rozhodla, že nasadí dietu. Přestože její obličej, ruce i nohy hubly, její břicho se neustále zvětšovalo do obrovských rozměrů. Její tloušťka totiž nebyla způsobená nadměrnou konzumací jídla, ale obří cystou, která jí začala růst přímo v žaludku!

Tento problém měl samozřejmě také dopad na okolní orgány v těle, kde tlačil přímo na plíce a střeva mladé ženy. Hrozilo také, že tyto komplikace vyvolají zástavu srdce a rychlou smrt. Žena tak musela neodkladně vyhldat pomoc chirurga doktora Erika Hansona z Mexico General Hospital, který během operace cystu odstranil.

A byla skutečně obrovská! Vážila skoro 32 kilo, tedy skoro jako deset novorozených dětí. V průměru měřila půl metru a její obvod činil 157 centimetrů. Nyní je pacientka již několik týdnů po dlouhé operaci a konečně může opět chodit a žít normální, ničím omezovaný život...

Co na to říkáte? Napište nám do komentářů a pokud se vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli na Facebooku a ostatních sociálních sítích.

Publikováno: 14. 4. 2017 19:17 Nahlásit obsah