Fotky této starší ženy obletěly celý svět. Až uvidíte její obličej, ohromí i vás!

Fotky této starší ženy obletěly celý svět. Až uvidíte její obličej, ohromí i vás! Zdroj: sunnyskyz.com

Už dávno neplatí, že by žena s přibývajícím věkem ztrácela svou krásu. Pokud o sebe dostatečně pečuje, může tomu být spíše naopak a z krásné dívky může dospět nádherná zralá žena s neuvěřitelným šarmem.

Dokonalým příkladem tohoto tvrzení je také 64letá Yazemeenah Rossi, která si zkráceně říká Yasmin. Tato půvabná žena se narodila ve Francii a na dráhu modelky se vydala až ve svých 28letech, což je pro začínající modelku docela pokročilý věk.

Ovšem do podvědomí lidí se začala dostávat až ve svých 45 letech, a to právě díky svým krásným dlouhým a především bílým vlasům, které jsou opravdu velmi netradiční. Yasmin se svým manželem žije v Kalifornii, kde se živí jako modelka a příležitostně také jako fotomodelka.

Zdroj: sunnyskyz.com Yazemeenah se tento rok stala tváří značky Dreslyn a nafotila pro ně řadu fotografií, kde pózuje pouze v plavkách. Kolekce je celá v bílé barvě a je to zejména proto, aby zdůraznila a vyslala do světa zprávu, že každé ženské tělo je nádherné, výjimečné a zaslouží si pozornost a obdiv.

Zdroj: sunnyskyz.com A v čem tkví tajemství Yazemeenah? Podle jejích slov již třicet let cvičí jen a pouze jógu a ráda chodí na procházky. Nedrží ani žádné drastické diety, pouze se snaží vařit z čerstvých potravin a vyhýbá se tučným a nezdravým jídlům, proto si dopřává všechny druhy zeleniny a ovoce ve velkém.

Autor:
Publikováno: 15. 11. 2017 09:18 Nahlásit obsah