Jak pořídit kosmetiku vždy výhodně?

Jak pořídit kosmetiku vždy výhodně? Zdroj: shutterstock.com

Známe to jistě všichni – oblíbíme si nějaký kosmetický produkt, který se nám podařilo koupit za nízkou cenu ve slevě. Ovšem po pár týdnech, kdy bychom si tentýž produkt rádi opět koupili, stojí o mnoho více. Co následuje? Obcházíme několik obchodů či prolistováváme letáky se slevami a hledáme tu nejnižší cenu. Docela únavné, že?

Naštěstí pro nás všechny, kteří chceme ušetřit nějakou tu korunku a nemáme času na rozdávání, existuje drogerie dm, která nás chápe, a proto celé slevové šílenství pojala po svém!

Předpokládáme, že společnost dm vám nemusíme blíže představovat, protože její prosvětlené prodejny se širokými uličkami jsou nepřehlédnutelné. Ovšem design dm prodejen není to jediné, čím se od ostatních drogérií tak trochu liší.

Zdroj: Jenzeny.cz V prodejnách dm se jen těžko setkáte s krátkodobými slevami. Razí totiž heslo, že jejich zákazník u nich vždy pořídí svůj nákup za tu nejvýhodnější cenu a je úplně jedno, jaký je právě den.

A jak to vlastně funguje? Společnost dm začne o ceně jednotlivých produktů vyjednávat s obchodními partnery a následně se snaží stanovit takové nákupní podmínky, které vytváří tu nejvýhodnější a nejpřijatelnější cenu, a to vše jen pro nás, pro spokojené zákazníky.

To je jednoduché vysvětlení toho, proč v prodejnách dm nikdy nenajdete akční ceny, ale jen dlouhodobé ceny dm. A víte, co je ještě lepší? Tyto dlouhodobé ceny netrvají v řádech dnů, ale měsíců, takže pokud jste si našli produkt, který vám nadmíru vyhovuje, a jiný už nechcete, za výhodnou cenu jej v prodejnách dm nakoupíte po dobu minimálně čtyř měsíců.

Navíc cenovky produktů v dm na sobě nesou mnohem více informací, nežli pouze cenu. Když se podíváte blíže, zjistíte, že se vás společnost dm snaží informovat o ceně tohoto produktu i několik měsíců zpětně.

Nekupujte si již zásoby zlevněných produktů na několik měsíců dopředu ani nenakupujte drahé produkty jen proto, že právě nejsou ve slevě a vy je zrovna nyní nutně potřebujete. Nakupujte vždy výhodně a staňte se dalším spokojeným zákazníkem drogerie dm markt!

Autor:
Publikováno: 10. 11. 2017 09:52 Nahlásit obsah
Loading...