Jak se ubránit rakovině? Může vám pomoci tohle zázračné ovoce!

Jak se ubránit rakovině? Může vám pomoci tohle zázračné ovoce! Zdroj: Shutterstock.com

Slovo rakovina ve většině z nás vyvolává pocit nejistoty a obav, protože je to bohužel ta nejzákeřnější nemoc této doby. Naštěstí existují metody, které dokážou rakovinu vyléčit, ovšem jejich průběh je velmi fyzicky i psychický náročný. Jak se tedy proti ní chránit?

Podle vědců je skvělou prevencí proti tomuto onemocnění ovoce jménem graviola. Toto ovoce má podle nich antibakteriální a antimykotické účinky. Navíc napomáhá potlačit stres a deprese, podporuje lidský nervový systém, reguluju hladinu krevního tlaku a především působí na nádorové bujení.

Zdroj: Shutterstock.com Další velkou výhodou tohoto ovoce je, že se zatím neobjevily žádné vedlejší účinky a naštěstí se i u nás dají koupit tabletky či džus právě z onoho zázračného ovoce.  Extrakt z listů gravioly účinně pronásleduje a zabíjí jen rakovinné buňky, nikoliv ty zdravé, což je obrovský rozdíl oproti chemoterapii

Výsledky výzkumů působení gravioly proti rakovině nejsou příliš rozšířeny, ovšem již teď vědci prokázali velmi pozitivní účinky v boji proti rakovině slinivky, prsu a dokonce i prostaty.

Autor:
Publikováno: 10. 8. 2017 08:21 Nahlásit obsah