Jaká rizika s sebou přináší nošení tang?

Jaká rizika s sebou přináší nošení tang? Zdroj: Shutterstock

Každá žena se ráda ve svém spodním prádle cítí smyslně a sexy, proto žádné z nás nesmí v šuplíku se spodním prádlem chybět tanga. Ačkoliv nepatří mezi nejpohodlnější spodní prádlo, muži na ně nedají dopustit. Jenže co jiného kromě nepohodlí nošení tang přináší a v jakých situacích byste na tanga měla raději zapomenout?

Infekce

Pokud jste náchylná k infekci močových cest anebo také na kvasinkové infekce, raději se tangům vyhněte obloukem. U žen, kterým se infekce neustále vracejí, je jeden z hlavních rizikových faktorů také nesprávná volba spodního prádla. Tanga totiž lehce přenášejí bakterie přímo z konečníku do močové trubice.

Pozor na materiál

Pokud jsou tanga váš nejoblíbenější kousek spodního prádla, dbejte na výběr materiálu, ze kterého jsou ušity. Mnoho žen materiál spodního prádla neřeší, což je ovšem velká chyba. Vybírejte spodní prádlo, které je vyrobeno z bavlny a nikoliv z umělých látek. Umělé látky totiž náš klín jen zapařují, což vede ke zdravotním komplikacím, a to zcela zbytečně. Pokud však před sebou máte událost, kde jsou krajková tanga jednoduše řečeno nutností, mějte je však na sobě jen nezbytně dlouhou dobu nebo si alespoň vybírejte tanga, která mají všitou bavlněnou vsadku v klíně.

Cvičení

Jakmile se ráno oblékáte, popřemýšlejte nad tím, co vás ten den čeká. Pokud víte, že máte v plánu hodinku ve fitku, určitě si s sebou vezměte spodní prádlo na převlečení, protože cvičit v tangách není pro vás ani váš klín nic příjemného. Příliš těsné oblečení v této oblasti není dobře prodyšné a během cvičení tak produkujete více potu, což vede k vlhkosti a právě v této oblasti ženského těla se začnou tvořit kvasinky, které způsobují nepříjemnou infekci.

Zdroj: Shutterstock

Kožní infekce

Jen malé procento nositelek tang ví, že dlouhodobé nošení může způsobit kolem vagíny a konečníku malé bradavičky. A proč tomu tak je? Tyto malé bradavičky se vyskytují zejména v místech, kde se látka neustále otírá o kůži. U některých žen se mohou objevit i na prsou v důsledku špatně zvolené velikosti podprsenky.

Menstruace

Dáte nám jistě za pravdu, že každá žena se v tomto období necítí pohodlně ani příjemně, tak proč si zbytečně tuto dobu ještě více znepříjemňovat? Navíc v tomto období je váš klín více náchylný k zánětům, ke kterým, jak jsme již psali výše, přispívá i nošení tang.

Pohlavní nemoci

Těsná tanga mohou při delším nošení způsobit malé ranky a oděrky v oblasti pochvy a konečníku a jak jistě víte, pohlavní choroby se přenáší pohlavním stykem a infikovanou krví. 

Autor:
Publikováno: 19. 4. 2021 14:26 Nahlásit obsah