Jedno ženské tělo bylo upraveno tak, aby odpovídalo ideálu krásy v 18 různých zemích světa

Jedno ženské tělo bylo upraveno tak, aby odpovídalo ideálu krásy v 18 různých zemích světa

Jiný kraj, jiný mrav, a také jiný ideál krásy! Podívejte se, jak se liší ideály krásy v různých zemích světa! Pokud tedy zoufáte nad příliš velkým poprsím či pořádnými křivkami, vypravte se na dovolenou do Venezuely, budete středem zájmu!

Jen málokterá z nás je se svou postavou spokojená. Jedna si stěžuje na malá prsa, druhá na to, že je má až příliš velká, další smutní nad svým větším zadečkem a jiná chodí do posilovny, aby alespoň o trošku vyrostl, jak tomu je teď v módě. Jednoduše to už v životě bývá tak, že máme to, co nechceme a toužíme po tom, co nemáme.

Většinou nám jsou na obdiv předhazovány téměř vychrtlé modelky s dlouhýma nohama, ale ruku na srdce, kolik z nás takhle vypadá? A kolik z nás by takhle vůbec vypadat chtělo? Naštěstí muži na to mají podobný názor a ideál ženského těla vidí podstatně odlišně, než módní návrháři.

Grafici, kteří umí s Photoshopem téměř zázraky, se tedy rozhodli sestavit ženské tělo tak, aby odpovídalo ideálu krásy v 18 zemích světa a jak sami v galerii níže uvidíte, ženy s plnějšími tvary prostě letí!  

Galerie Ideál krásy v 18 různých zemích Ideál krásy v 18 různých zemích Prohlížet galerii
Autor:
Publikováno: 19. 5. 2018 08:00 Nahlásit obsah