Krásná blogerka se rozhodla, že se nebude rok holit. Poté zveřejnila své fotky na Instagramu

Krásná blogerka se rozhodla, že se nebude rok holit. Poté zveřejnila své fotky na Instagramu Zdroj: boredpanda.com

Dnešní doba přímo vybízí mladé i starší k tomu, aby nešli s davem ale přímo proti proudu. Aby byli originální, jedineční a především sví. A přesně tímto se řídila i krásná blogerka Morgan Mikenas, která bojuje za ženskou přirozenost a proto udělala opravdu nesnadné rozhodnutí – nebude se po dobu jednoho roku holit.

Morgan kromě blogerky je také fitness trenérka, i přesto však svého rozhodnutí nelituje a je odhodlaná jej dodržet. Tato doba uběhla a ona teď po více než roce zveřejnila na Instagramu výsledné fotografie, které dokazují, že svého slibu dostála. Fotografie zveřejnila a doufala, že se jí dostanou jen samé pozitivní reakce, to se však krutě spletla.

Zdroj: boredpanda.com Zdroj: boredpanda.com Podle komentářů, které se pod fotografiemi objevily, je tento počin spíše nechutný a odpuzují, než hodný obdivu a uznání. Avšak mezi řadou negativních a vulgárních komentářů se najdou i takoví lidé, kteří sice nepodporují to, do čeho se pustila, dokážou však její chování pochopit a vzít v potaz to, že je to jen a pouze její tělo, se kterým si může dělat, co jen bude chtít.

Zdroj: boredpanda.com Zdroj: boredpanda.com Teď ale zpět k tomu, proč se do něčeho, pro mnohé z nás tak bláznivého, známá blogerka vůbec pustila. Podle Morgan holení zabírá nám ženám příliš mnoho času a navíc jen za pár dnů, kterým dokonce do druhého dne, začnou chloupky znovu růst a koloběh pokračuje. Už ji nebavilo trávit v koupelně každé ráno o několik desítek minut déle a tak se rozhodla, že se holit jednoduše nebude a inspiruje tím i ostatní ženy a dívky. Zároveň tímto bojuje i proti tomu, aby se do holení svého těla nepouštěly malé holčičky, které teprve docházejí na první stupeň základní školy. Poselství je tedy takové – nestyďte se za sebe a to ani v případě, že jste jiné než ostatní.

Po roce se na svém instagramovém profilu ukázala v celé své kráse, za což se jí dostalo hanlivých a urážejících komentářů. Někteří její sledovatelé dokonce tvrdí, že jí to ubralo na kráse. A co myslíte vy? Pustily byste se taky do něčeho takového? Podělte se s námi o názory v komentářích níže!

Autor:
Publikováno: 7. 10. 2018 14:20 Nahlásit obsah