Lék na rozšířené žilky máme všichni na dosah. Jen málokdo z nás o tom ale bohužel ví!

Spoustu mladých i starých lidí trápí rozšířené žilky na nohou. Tyto malé, nepěkné změny vznikají z různých důvodů. V mnoha případech se jedná o všudypřítomnou nadváhu, sedavé zaměstnání, ale také hormonální změny. Existuje však způsob, jak se jich účinně zbavit! A to jednoduchou a přírodní cestou...

V dnešním článku jsme si pro vás připravili 2 způsoby, které efektivně bojují s popraskanými žilkami na těle. 

1. Zelená rajčata

Nevyzrálá rajčata stačí nakrájet na plátky a přiložit na postižená místa. Je velmi důležité, aby byly plody rajčat nedozrálé! Obsahují totiž solanin, organickou chemickou sloučeninu, která je při konzumaci nebezpečná (způsobuje vážné otravy), ale na oplátku funguje při léčení kožních potíží! 

Postup: Rajče nechte na kůži působit 2-3 minuty, pak pokožku hydratujte krémem, (solanin ji vysušuje). Po deseti dnech léčby žilky budou prakticky neviditelné. 

2. Jablečný ocet

Na vatu nebo vatový tampon naneste jablečný ocet a jemně postižené místo potírejte. Tuto proceduru opakujte 3x denně po dobu 1 měsíce. Je-li to možné, tak tento postup provádějte každý den. Tato metoda se nedoporučuje aplikovat na obličej, protože může způsobit podráždění jemné pokožky, konkrétně kolem očních víček...

Co na to říkáte? Napište nám do komentářů a pokud se vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli na Facebooku a ostatních sociálních sítích.

Publikováno: 19. 4. 2017 19:36 Nahlásit obsah