Lékaři mu nedokázali pomoci. Jeho matka zariskovala a vyšlo to!

Lékaři mu nedokázali pomoci. Jeho matka zariskovala a vyšlo to!

Když se narodil malý Isaiah, nic nenasvědčovalo tomu, že není něco v pořádku. V jeho třech měsících však u něj propukl zánět pokožky. To nejhorší však bylo, že ani lékaři si s chlapcem nevěděli rady. Jeho matka Stephanie se rozhodla, že vše vezme do svých rukou.

Po svém narození se Isaiah nelišil od ostatních miminek. V jeho třech měsících se však po celém jeho těle začala objevovat vyrážka, která chlapci způsobovala neskutečné bolesti. Stephanie popisovala, jak plakala, když viděla, že její syn trpí bolestmi a ona mu nemůže pomoci a dokonce ho nemůže ani obejmout.

Společně navštívili desítky lékařů. Ti diagnostikovali Isaiahovi ekzém vzniklý na základě alergenu a doporučili užívat masti se steroidy. Ty skutečně v počátcích pomohly, ovšem organismus se na nich stal závislý a chlapec musel dostávat stále větší dávky.

FOTO: http://isaiahquinn.blogspot.cz/

Stephanie už začínala být zoufalá a bylo jí jasné, že steroidy pozbývají účinku. Sama tedy začala vyhledávat informace v knihách, na internetu a internetových fórech.

Stephanie si také uvědomila, že chlapci přináší úlevu koupání. Začala ho tedy mnohem častěji dávat do vaničky, aby si alespoň chvíli odpočinul od bolesti.

FOTO: http://isaiahquinn.blogspot.cz/

Časté koupele byly však jen začátek. Stephanie ztratila důvěru k mastičkám a lékům, které jí předepisovali lékaři, a po pročtení mnoha internetových diskuzí se rozhodla vsadit na homeopatika. Syna začala natírat balzámem z citrónové trávy a zinku. To, co se stalo, Stephanii doslova šokovalo. Vyrážka přestávala být tolik zarudlá a Isaihovi se znatelně ulevilo – přestával trpět bolestí a dokonce se sám začal ke své mamince tulit.

Stephanie se rozhodla v této experimentální léčbě pokračovat a již po měsíci užívání se začala namísto zarudlé vyrážky ukazovat světlá pokožka.

Podívejte se, jak chlapec vypadá nyní. Po vyrážce už není ani památky a i alergické reakce, po kterých se zarudnutí objevovalo, téměř vymizely. Jeho maminka se rozhodla založit si blog, kde píše o svém příběhu a snaží se podpořit další matky, které často propadají pocitům zoufalství kvůli zdravotním problémům svých dětí. Navštívit ho můžete ZDE.

FOTO: http://isaiahquinn.blogspot.cz/

Znáte někoho s podobnou zkušeností? Napište nám do komentářů.

Uložit

Uložit

Autor:
Publikováno: 10. 8. 2016 14:30 Nahlásit obsah