Namíchejte si svůj vlastní koktejl pro krásu

Namíchejte si svůj vlastní koktejl pro krásu

Jak na krásné vlasy a bezchybnou pleť? Přečtěte si několik nových postřehů, jak na to. Teď je zrovna období, kdy vlasy a pleť trpí a procházejí zatěžkávací zkouškou. Stav naší pokožky a vlasů ovlivňuje mnoho faktorů, vedle dobrého šampónu a pleťového krému ale nezapomínejte i na vnitřní podporu. Dejte se do boje za krásnou a bujnou kštici a zářivou pleť. Poradíme vám.

Léto je v plném proudu, jsou tady dovolené, výlety a jiné radovánky. Užíváme si opalování a vyhřívání na sluníčku, „čvachtáme“ se na koupalištích, nebo si vychutnáváme zasloužený relax u moře. Naše vlasy a pokožka naše nadšení ale ani zdaleka nesdílejí. Sluneční paprsky, ani slaná či chlorovaná voda jim totiž příliš nesvědčí. Vlasy ztrácejí lesk, pleť se vysušuje. Pomoct vám jistě může důkladná péče a hydratace – výborným pomocníkem jsou například pleťové i vlasové masky. Důležitější než akutní vnější péče je však ta dlouhodobá vnitřní, která tělu zajistí všechny potřebné suroviny a látky. Starejte se o svůj organismus komplexně, jen zdravé vlasy a pleť mohou být krásné i navenek. Pomoci vám k tomu mohou i různé bylinky a přírodní doplňky stravy.

 

Nesbírejte bylinky při měsíčku – namíchejte si vlastní směs snadno a rychle

Už nemusíte trávit hodiny sbíráním a sušením bylinek, nebo kupováním drahých a hlavně chemických preparátů. Objevili jsme něco daleko lepšího, co zatím na českém trhu nemá obdoby, objevili jsme Mixturam. Služba Mixturam vám nabízí unikátní možnost namíchat si svoji vlastní směs bylinek, vitamínů a dalších doplňků stravy přesně podle vašich potřeb. Vyberte si třeba Kolagen, Inositol a Organické MSM a namíchejte si výživný koktejl pro vaše vlasy. Přidejte například výtažek česneku a na své si přijde i vaše pokožka, protože česnek má schopnost regenerovat pleťové buňky. 

Nevíte co smíchat? Poradíme vám!

Nemusíte být zrovna odborníky přes výživu, abyste zvládly namíchat ideální směs. Pokud si nevíte rady, stačí vyplnit kraťoučký dotazník a chytrý interaktivní pomocník na webu vám poradí. Je sestaven odborníky, ohlídá maximální denní dávky, alergie (když uvedete) a kontraindikace. Problémy s vlasy a pletí totiž zdaleka nejsou tím jediným, co nás trápí. Může to být nadváha, vysoký cholesterol, problémy se zažíváním, nebo například úzkosti a nekvalitní spánek. Na všechny tyto neduhy vám Mixturam pomůže namíchat kombinaci užitečných látek. 

Namíchat si lze i něco na "detox" nebo "na sex". V nabídce jsou různé schválené potravinové doplňky - bylinky, vitamíny i bylinné extrakty. Z těch zajímavých např. lněné semínko, chlorella, echinacea, acaí, guarana, mladý ječmen, psyllium nebo extrakt ze zeleného čaje. Vedle ryze přírodních látek např. i povzbuzující a podpůrné látky kolagen, chondroitin, taurin, glukosamin,arginin a další, které známe z drahých přípravků v televizních reklamách.

 

Zdraví a krása jako dárek

Nevíte čím obdarovat maminku, babičku, nebo čím překvapit kamarádku? Darujte jí zdraví a krásu, co může být víc! Nejen, že ji přichystáte potravinový doplněk, přesně šitý na míru, ale ještě můžete na etiketu napsat věnování, nebo vymyslet originální název vašeho“elixíru“.

 

Ušetříte!

Mixturam vám pomůže taky ušetřit. Nakupujte chytře najednou a ve větším množství a neplaťte opakovaně marže hned několika prodejcům a výrobcům. Připravte si prospěšný mix, kde budete mít všechny látky, které potřebujete. Vyhnete se rovněž těm přísadám, na které jste alergičtí, nebo jsou pro vás zcela zbytečné.  

Již nedělejte kompromisy a vytvořte si vlastní přípravek pro vaši krásu a zdraví.

Více informací na http://mixturam.cz.

 

Autor:
Publikováno: 5. 8. 2013 12:27 Nahlásit obsah

Loading...