Nedokázalo mu pomoc 35 lékařů. Teprve nápad maminky chlapce zafungoval!

Nedokázalo mu pomoc 35 lékařů. Teprve nápad maminky chlapce zafungoval!

Když se narodil malý Isaiah, nic nenasvědčovalo tomu, že není něco v pořádku. V jeho třech měsících však u něj propukl zánět pokožky. To nejhorší však bylo, že ani lékaři si s chlapcem nevěděli rady. Jeho matka Stephanie se rozhodla, že vše vezme do svých rukou.

Po svém narození se Isaiah nelišil od ostatních miminek. V jeho třech měsících se však po celém jeho těle začala objevovat vyrážka, která chlapci způsobovala neskutečné bolesti. Stephanie popisovala, jak plakala, když viděla, že její syn trpí bolestmi a ona mu nemůže pomoci a dokonce ho nemůže ani obejmout.

Společně navštívili desítky lékařů. Ti diagnostikovali Isaiahovi ekzém vzniklý na základě alergenu a doporučili užívat masti se steroidy. Ty skutečně v počátcích pomohly, ovšem organismus se na nich stal závislý a chlapec musel dostávat stále větší dávky.

FOTO: http://isaiahquinn.blogspot.cz/

Stephanie už začínala být zoufalá a bylo jí jasné, že steroidy pozbývají účinku. Sama tedy začala vyhledávat informace v knihách, na internetu a internetových fórech.

Stephanie si také uvědomila, že chlapci přináší úlevu koupání. Začala ho tedy mnohem častěji dávat do vaničky, aby si alespoň chvíli odpočinul od bolesti.

FOTO: http://isaiahquinn.blogspot.cz/

Časté koupele byly však jen začátek. Stephanie ztratila důvěru k mastičkám a lékům, které jí předepisovali lékaři, a po pročtení mnoha internetových diskuzí se rozhodla vsadit na homeopatika. Syna začala natírat balzámem z citrónové trávy a zinku. To, co se stalo, Stephanii doslova šokovalo. Vyrážka přestávala být tolik zarudlá a Isaihovi se znatelně ulevilo – přestával trpět bolestí a dokonce se sám začal ke své mamince tulit.

Stephanie se rozhodla v této experimentální léčbě pokračovat a již po měsíci užívání se začala namísto zarudlé vyrážky ukazovat světlá pokožka.

Podívejte se, jak chlapec vypadá nyní. Po vyrážce už není ani památky a i alergické reakce, po kterých se zarudnutí objevovalo, téměř vymizely. Jeho maminka se rozhodla založit si blog, kde píše o svém příběhu a snaží se podpořit další matky, které často propadají pocitům zoufalství kvůli zdravotním problémům svých dětí. Navštívit ho můžete ZDE.

FOTO: http://isaiahquinn.blogspot.cz/

Znáte někoho s podobnou zkušeností? Napište nám do komentářů.

Uložit

Uložit

Autor:
Publikováno: 10. 8. 2016 14:30 Nahlásit obsah