Nehty ve tvaru zubů? Ano, i tohle se nosí

Nehty ve tvaru zubů? Ano, i tohle se nosí Zdroj: boredpanda.com

Trendy se mění nejenom v oblasti módy a účesů, dokonce se jednou za čas objeví i něco nového v designu manikúry. Bohužel ne vždy jsou tyto novinky něco, co bychom na svých nehtech chtěly mít.

Dříve téměř každá z nás toužila mít dlouhé gelové nehty s francouzskou manikúrou, následně přišlo obrovské šílenství v podobě stiletto nehtů, které vystřídal přirozenější gel-lak. A co přišlo teď? Světe, div se – nehty ve tvaru zubů. S tímto netradičním tvarem přišli nehtoví umělci z Ruska a ani oni sami nevědí, zda to vůbec byl, či nebyl dobrý nápad.

Zdroj: boredpanda.com Fotografie takto upravených nehtů se objevily na Instagramu a za pouhé dva dny je vidělo 350 000 uživatelů. Pod fotografiemi se snad neobjevil ani jeden pozitivní komentář a my se tedy vůbec nedivíme. Když si žena zajde na manikúru, jde tam proto, aby její nehty vypadaly upravené, jenže nehty ve tvaru zubů spíše působí opačným až nechutným dojmem a o jejich nepraktičnosti snad ani nemluvě.

Jaký názor na tento nový trend máte vy? Líbí se vám, anebo vám také přijdou krajně nevhodné? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích níže!

Autor:
Publikováno: 16. 5. 2018 07:00 Nahlásit obsah
Loading...