Nejdříve si mysleli, že je tento 49letý muž posedlý. Pak mu ale v břiše našli tohle...

Nejdříve si mysleli, že je tento 49letý muž posedlý. Pak mu ale v břiše našli tohle... Zdroj: mirror.co.uk

Dnes vám přinášíme příběh muže jménem Shyamal Tirke, který trpěl velmi vzácnou chorobou. Ta se projevovala opravdu zvláštní anomálii.

Shyamal v posledním roce trpěl velmi silnými bolestmi v oblasti břicha, bohužel to nebylo to jediné, co jej trápilo. Neustále pociťoval hlad, a i když se najedl, nic v sobě neudržel a okamžitě všechno jídlo vyzvracel. I přesto se však jeho břicho neustále zvětšovalo a zvětšovalo, až vyrostlo do obřích rozměrů.

Zdroj: mirror.co.uk Shyamal žil v jedné vesnici v Indii a právě starší občané této vesnice měli pro jeho stav jednoduché vysvětlení. Tvrdili mu, že je posedlý zlým duchem a jediné řešení je v léčiteli, který by jej měl podle jejich slov vyléčit. Bohužel ani po návštěvě tohoto léčitele se stav Shyamala nezlepšil a břicho se mu pořád zvětšovalo.

Když už se bolesti břicha zdáli pro 49letého muže nesnesitelné, odvezli jej jeho příbuzní do nemocnice v Kalkatě, kde nabízejí vyšetření zdarma.

Až po rentgenu se ukázalo, že v břiše celou tu dobu rostl velice vzácný maligní nádor. A tak jak rostl, pomalu začal Shyamalovi drtit uvnitř jeho těla životně důležité orgány.

Zdroj: mirror.co.uk Muž musel podstoupit velmi zdlouhavou a náročnou operaci, při které mu tým lékařů tento 20 kilogramů vážící nádor odstranil.

Autor:
Publikováno: 30. 8. 2017 11:03 Nahlásit obsah