Nepříjemně viditelné strie. S tímto trikem se jich konečně zbavíte nadobro!

Kůže. Pokrývka lidského těla, která je propojena se všemi dalšími orgány. Roste s námi od narození do určitého věku člověka a podléhá opotřebení. Dnes zjistíte, co je třeba udělat, abyste se zbavili strií. Pokud někdo říká, že je to nemožné, klidně se nad tím pousmějte. Je mnoho postupů, které vám mohou efektivně pomoci!

Žádný dermatolog vám neporadí, jak odstranit strie v domácích podmínkách. Je to proces, který vyžaduje úsilí a snadnější je zákazníkovi nabídnout odstranění strií laserem. To je však konvenční léčba, která může mít pro pacienta určité zdravotní následky a nemusí se ani efektivně podařit.

Tento zákrok není nejlevnější záležitostí a ne vždy funguje na 100 %. Je velice důležité k tomuto problému zaujmout komplexní přístup a pečovat o pokožku i jinými přírodními cestami, které mají většinou nulové dopady na pacientovo zdraví. V dnešním videu uvidíte přípravu aloe vera masky,na kterou budete potřebovat následující suroviny:

  • čerstvé aloe vera 
  • kokosový olej

To je vše, co potřebujte k výrobě tohoto zázračného elixíru. Obě suroviny vložte společně do hrnce a přiveďte k varu. Celý proces důkladně hlídejte po dobu vaření. Olej je hotov v okamžiku, kdy dužnaté kousky aloe vera zhnědnou. Názorný postup ve videu vás provede přípravou krok za krokem...

Co na to říkáte? Napište nám do komentářů a pokud se vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli na Facebooku a ostatních sociálních sítích.

Publikováno: 9. 4. 2017 13:55 Nahlásit obsah