Odstraňte z těla škodlivé toxiny během 3 dnů. Metoda, která redukuje přebytečnou vodu a odbourává tuky

Odstraňte z těla škodlivé toxiny během 3 dnů. Metoda, která redukuje přebytečnou vodu a odbourává tuky Zdroj: Shutterstock.com

Všichni si moc dobře uvědomujeme, že některé nabízené potraviny jsou pro naše tělo nezdravé, ovšem vyhnout se jim je téměř nemožné. Abyste však negativním účinkům předešli a své tělo od škodlivých látek detoxikovali, přinášíme vám třídenní čistící očistu.

Dva dny před zahájením této léčby byste měli přestat konzumovat veškeré mléčné výrobky, protože právě ty naše tělo tráví velmi pomalu a mohly by tuto očistnouí léčbu znehodnotit.

Následující ráno si ke snídani připravte nápoj, který bude obsahovat šťávu ze dvou citrónů a ½ hrníčku vody. Tento nápoj vypijte na lačný žaludek. Pomůže vám s trávením silných alkalických potravin, které naopak pomáhají třeba při regeneraci plic.

Následně budete muset vypít jeden a půl hrníčku grapefruitového džusu, který si dopřejete ke snídani. Pokud nemáte rádi grapefruit, můžete tento džus nahradit ananasovým anebo jej zředit vodou. Obě dvě tyto šťávy, grapefruitová i ananasová, jsou bohaté na antioxidanty, které prospívají naší dýchací soustavě.

K dopolední svačince si připravte jeden a půl hrníčku čisté mrkvové šťávy. Právě ta napomáhá alkalizovat naši krev během detoxikační léčby. Mrkev je navíc prospěšná pro naše dýchací cesty, a to díky vysokému obsahu betakarotenu, který se v lidském těle přemění na vitamín A.

Zdroj: Shutterstock.com Dále připravte nápoj bohatý na draslík, a to tak, že smícháte celer, petržel, mořské řasy, mrkev, špenát, umixujete si z těchto potravin smoothie a k obědu vypijte jeden a půl hrníčku. Tento nápoj obsahuje vysoké množství draslíku, což je velmi silný antioxidant, který je skvělý k pročištění celého těla.

Večer, hodinu před večeří, vypijte jeden hrnek čistícího čaje. Tento čaj připravíte ze zázvoru, šípků a máty. Čaj redukuje tvorbu hlenu, který se vytváří na sliznicích. Poté, než ulehnete do postele, vypijte 340 ml čisté brusinkové šťávy, která bojuje proti bakteriím v plicích a navíc také obsahuje vysoké množství antioxidantů, které jsou prospěšné pro krev a pro správnou funkci ledvin.

Tuto očistnou kúru dodržujte během tří dnů a na konci sami uvidíte, jaké neocenitelné výsledky se dostaví!

Autor:
Publikováno: 22. 2. 2018 07:00 Nahlásit obsah