Podle lékařů je chemoterapie neúčinná. Lidskému tělu údajně škodí a ničí ho

Podle lékařů je chemoterapie neúčinná. Lidskému tělu údajně škodí a ničí ho Zdroj: Shutterstock.com

Čas od času se nám od lékařů dostanou informace, které nás dokážou pořádně šokovat. Ta nejnovější se zaobírá chemoterapií a jejím vlivem na lidské tělo. Podle některých lékařů chemoterapie údajně nedokáže zničit rakovinové buňky a našemu tělu jen škodí. Jak je to doopravdy?

Ten největší problém se skrývá v tom, že chemoterapie neničí jen rakovinové a rakovinotvorné buňky, ale bohužel také i ty zdravé. Zničí vše ve své blízkosti a podle lékařů se jedná o toxickou léčbu, která není účinná. Kromě ničení zdravých buněk kvůli chemoterapii dochází k negativnímu ovlivnění imunitního systému. Takto oslabený imunitní systém nedokáže tělo dostatečně chránit před jinými nemocemi.

Zdroj: Shutterstock.com Podle statistik neuvěřitelných 67 % pacientů, kteří se pomocí chemoterapie léčili s rakovinou, zemřeli na následky infekce, kterou zapříčinilo právě ono selhání imunitního systému. Další statistiky také ukazují, že současné léčby rakoviny bývají velmi často neúspěšné a to až v 97 %, a chemoterapie dokonce může i příznaky nemoci zhoršit.

Podle doktora Jonese, který je jedním z těch, kteří s tímto tvrzením přišli, je chemoterapie nemocným lidem nabízena, protože je to pro medicínu a investory obrovský obchod, díky kterému si přijdou na nemalé peníze. Tito lékaři také vynesli na světlo opravdu zarážející informace – ty ženy, které onemocněly rakovinou prsu a nepodstoupily chemoterapii, se dožily čtyřikrát delšího života než ty ženy, které léčbu pomocí chemoterapie absolvovaly.

Autor:
Publikováno: 11. 10. 2018 17:01 Nahlásit obsah