Pokud trpíte nespavostí, vypadáváním vlasů a lámavostí nehtů, zařaďte do svého jídelníčku tento domácí lék a je po problému

Pokud trpíte nespavostí, vypadáváním vlasů a lámavostí nehtů, zařaďte do svého jídelníčku tento domácí lék a je po problému Zdroj: Shutterstock.com

Případů, kdy lidi trápí potíže se spánkem, ztráta vlasů a lámavé nehty, bohužel stále přibývá. Podle lékařů mají tyto symptomy společného viníka – mohou za to nadledvinky. Jedná se o žlázy, které se nacházejí, jak název napovídá, nad ledvinami a jsou odpovědné za produkci hormonů, jako je adrenalin a steroidy.

Tyto hormony pomáhají regulovat metabolismus, imunitní systém, krevní tlak a pomáhají tělu lépe se vypořádat se stresem. Jak je patrné, jakákoliv dysfunkce v nadledvinkách může způsobit spoustu zdravotních problémů. Naštěstí pro všechny, které trápí nespavost, vypadávání vlasů anebo dokonce i lámání nehtů, máme pro vás jednoduchý domácí lék, který pomůže nadledvinkám, aby opět fungovaly tak, jak mají.

Tento domácí lék je velmi jednoduchý a rychlý. Pouze stačí, když budete dodržovat následující pokyny.

Co budete potřebovat:

  • para ořechy (brazilské ořechy)
  • med
  • sušené listy petrželky
  • rozinky
  • mletý zázvor

Zdroj: Shutterstock.com

Příprava a dávkování:

Nejprve je důležité, abyste ořechy namleli společně s petrželovými lístky. Následně přidejte rozinky, med a špetku zázvoru. Udává se, že bychom této směsi měli sníst dvě polévkové lžíce každé ráno vždy na lačný žaludek a to alespoň dvakrát či třikrát za týden. Už po pár týdnech by se měly dostavit první výsledky.

Doufáme, že pro vás bude tento článek užitečný a budeme také rádi, když se o své zkušenosti s tímto lékem s námi podělíte v komentářích níže.

Autor:
Publikováno: 3. 6. 2018 07:00 Nahlásit obsah