Potřebujete vyčistit byt od negativní energie? Pomůže vám tento snadný trik!

Potřebujete vyčistit byt od negativní energie? Pomůže vám tento snadný trik! Zdroj: Shutterstock.com

Ačkoliv je to pro naše oko neviditelná věc, mohou se v našem bytě či domě objevovat pozitivní a bohužel i negativní energie. Pozitivní energie jsou vždy vítány, co ale s těmi negativními? Těch je potřeba se účinně a bezpečně zbavit!

A co jsou to vlastně ty negativní energie?

Na začátku bychom rádi zmínili, že není potřeba se ničeho obávat, nejde o žádné duchy či něco podobného. Stalo se vám někdy, že na některém místě ve vašem bytě či domě jste se necítit úplně pohodlně a neumíte si tento pocit vysvětlit? To jsou právy ony zmiňované negativní energie.

Tyto negativní energie se však mohou projevovat i jinak nežli pouze špatným pocitem. Mohou způsobovat nespavost, po vyvětrání se dostaví opět těžký vzduch anebo se na těchto místech mohou objevovat pavučiny mnohem více, než jak je tomu v jiných zakoutích.

Kdy se negativních energií zbavovat?

  • Jednoznačně v případě, že se necítíte u vás doma příjemně.
  • Když se nastěhujete do nového bytu či domu. Tím odstraníte negativní energie, které se zde od bývalých majitelů drží.
  • Po nemoci každého člena rodiny.
  • Pokud si domů přinesete jakoukoliv starožitnou věc, například obraz, nábytek a jiné. Jednoduše řečeno vše, co má svou vlastní minulost.

Zdroj: Shutterstock.com

Jak se negativních energií zbavit?

Postup je velmi jednoduchý, nejprve je však důležité vypnout veškerá elektrická zařízení jako počítat, televizi či rádio. Je totiž potřeba, abyste se na odplutí negativní energie dostatečně soustředili a dokázali si představit, jak vlna této energie odchází z vašeho domova pryč. Poté si vezměte průhlednou sklenici, do které nalijete vodu, ocet a přidáte ještě mořskou sůl. Následně tuto sklenici umístěte do rohu místnosti, kterou chcete očistit a klidně ji takto můžete nechat i měsíc, záleží, za jak dlouho se situace u vás doma zlepší. Pokud však cítíte negativní energie po celém vašem domě, vezměte mořskou sůl a rovnoměrně ji rozsypejte po podlaze, nechte hodinu působit a poté ji vysajte či zameťte.

Proto, aby tento rituál byl účinný, je potřeba, abyste použitou sklenici či sůl po dokončení okamžitě z vašeho domu odnesli pryč a vyhodili. Sůl do sebe totiž tuto negativní energii přenáší a vy se jí potřebujete co nejrychleji zbavit, aby se nevrátila, nebo aby nenarušila námi chtěnou pozitivní energii.

Mějte také na paměti, že se negativní energie umí po čase vrátit, proto není nikdy na škodu preventivně tento očistný rituál praktikovat.

Autor:
Publikováno: 18. 11. 2017 10:00 Nahlásit obsah