Přítel ji poprvé uviděl bez make-upu a hned se s ní rozešel. Sledujte, jak žena ve skutečnosti vypadá!

Přítel ji poprvé uviděl bez make-upu a hned se s ní rozešel. Sledujte, jak žena ve skutečnosti vypadá! Zdroj: www.debate.com

O tom, co všechno dokážou šikovné ruce a make-up zakrýt, jsme se určitě již přesvědčily my ženy na vlastní kůži nesčetněkrát. A co potom takové vizážistky, ty se všemi těmi líčidly dokážou doslova divy.

A právě jednou takovou velmi šikovnou vizážistkou je i 22letá Sophia Ridlington, která dlouhá léta svou přirozenou tvář skrývala pod vrstvami líčidel, měla k tomu ovšem své důvody. Sophia totiž trpí extrémní formou lupénky, kvůli které se jí na obličeji objevují rudá popraskaná místa, která čas od času dokonce i krvácí. Kvůli svému onemocnění si již zažila spousty posměšků, urážek a někdy dokonce i okolí vylekala. Rozhodla se tedy, že svou tváří již nebude nikoho děsit a začne se malovat tak, aby to nikdo nepoznal.

Ovšem nenapadlo ji, že podobnou reakci bude mít i její přítel. Když ji poprvé uviděl bez make-upu, naprosto přirozenou bez jakýchkoliv úprav, okamžitě se s ní rozešel a utekl.

Nepočítal ale s tím, že je Sophia opravdu velmi silná osobnost, která se po takovéto zradě od blízké osoby nezhroutí, spíše naopak. Vzala si z této zkušenosti jen to dobré, začala na sobě pracovat a nyní ukazuje světu a především dívkám, které mají podobný problém, že se s lupénkou dá žít. Navíc jim také radí, jak se správně namalovat a kterou kosmetiku používat.

Sophia, ačkoliv pořád používá spousty různých produktů, už se nebojí světu ukázat svou přirozenou tvář. Chce být pro ostatní dívky inspirací, aby se ani ony nemusely bát a zbytečně se skrývat.

Na to, jak Sophia vypadá a jak se dokáže nalíčit, se můžete podívat v galerii níže:

Galerie Sophia Ridlington Sophia Ridlington Prohlížet galerii

Autor:
Publikováno: 20. 2. 2017 11:42 Nahlásit obsah
Témata: Zdraví a krása
Loading...