Probudil se z narkózy po transplantaci srdce. Neudržíte pláč.

Na začátku roku 2015 byla mladému chlapci Trevoru Sulivanovi diagnostikována závažná srdeční nemoc, která se nazývá kardiomyopatie. Ta se projevuje oslabováním srdečního svalu, který se od určitého okamžiku stále zhoršuje a vede až k selhání srdce. Celá rodina se samozřejmě bála nejhoršího. Mladík ale tuto náročnou operaci přežil a těší se zdraví!

Ve skutečnosti můžete vidět na videu Trevorovu nejistotu v to, jestli se opravdu nachází mezi pozemšťany a je živý. Chvíli mu trvalo, než si opravdu uvědomil skutečnost, že se ocitá na nemocničním lůžku. První slova, která pronesl byla: "Jsem tak šťastný!" 

Sám Trevor viděl video poprvé dva měsíce po operaci. Při sledování videa s rodiči se rozhodl, že tento snímek musí umístit na internet. Chtěl tímto gestem podpořit všechny pacienty, kteří se potýkají se stejným srdečním problémem jako on a nevěří v další zítřky. Z jeho videa je také zřetelné jasné poselství, které by mělo být uvědoměním pro každého zdravého člověka, který si sama sebe neváží...

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 26. 3. 2017 13:54 Nahlásit obsah