Pročistěte své tělo díky tomuto nápoji a zároveň snižte riziko vzniku chronických onemocnění

Pročistěte své tělo díky tomuto nápoji a zároveň snižte riziko vzniku chronických onemocnění Zdroj: Shutterstock.com

Chronická onemocnění jsou v dnešní době stále běžnější. Naštěstí jim můžeme předejít tím, že změníme svou stravu a životní styl. Jedině tak se dá riziko vzniku tohoto onemocnění snížit na minimum.

Začít byste měli především zdravějším stravováním, pravidelným cvičením a omezením či úplným vynecháním alkoholických nápojů. Také je více než žádoucí přestat s kouřením. Chronická onemocnění v tomto případě jsou mrtvice, cukrovka, srdeční onemocnění a dokonce i rakovina.

Většina těchto onemocnění jde ruku v ruce s nežádoucím životním styl a dokonce i se špatným odplavením toxických látek z těla ven, což mají za úkol naše střeva. K tomu, abyste své tělo dostatečně pročistili, bude stačit, když do svého jídelníčku zahrnete následující detoxikační nápoj.

Zdroj: Shutterstock.com

Co budete potřebovat:

  • 1 bio řepu
  • 2 bio mrkve
  • 4 bio pomeranče

Postup a zdravotní výhody: 

Vše vložte do odšťavňovače a nápoj následně vypijte. Tento drink obsahuje betain a tryptofan, který podporuje funkci mozku, antioxidanty a protizánětlivé látky, které tělo chrání před volnými radikály, zlepšuje krevní oběh a reguluje krevní tlak a dokonce vám dodá energii na celý den.

Autor:
Publikováno: 13. 8. 2018 13:23 Nahlásit obsah