Prodlužte životnost svojí matrace a ušetřete

Prodlužte životnost svojí matrace a ušetřete

Chcete svoje lůžko chránit před nečistotami, a prodloužit tak životnost celé matrace? Pořiďte si matracový chránič. Nenápadný pomocník zabrání nejenom znečištění matrace, ale i jejímu poškození.

Předejděte skvrnám

Při převlékání postele můžete narazit na skvrny, které jsou zažrané přímo v matraci. Dochází tak k jejímu rychlejšímu opotřebení. Povlečení zkrátka propouští. Často se jedná o skvrny od potu, které ložní prádlo nezachytí. K čemu tedy matracový chránič slouží? Díky speciálnímu materiálu vytvoří na povrchu matrace nepropustnou bariéru, která zachytí nečistoty nebo vlhkost. Matrace tak zůstane chráněná a její životnost se mnohonásobně prodlouží.

Snadná údržba

Matracový chránič je skvělým doplňkem ložního prádla. Je snadno odnímatelný, hygienický a v pračce ho vyperete na 60°C. Tento pomocník je cenově dostupný a ve finále vám ušetří peníze, které byste jinak investovali do nové matrace.

Vyberte si správný matracový chránič

Všechny chrániče se vyrábějí ve 4 velikostech, aby odpovídali standardním rozměrům lůžka. Jaké druhy matracových chráničů tedy existují?

Vyberte si podle způsobu umístění:

  • Celokrycí chrániče. Jejich předností je absolutní pokrytí matrace ze všech stran. Navlékají se jako klasické povlečení a jsou maximálně prodyšné.
  • Chrániče Plató nasadíte na lůžko ještě snadněji. Upevníte je pomocí 4 pružných úchytů v rozích, které účinně zabrání posunu chrániče na matraci.

Vyberte si podle propustnosti:

  • Nepropustné chrániče zabraňují průniku vlhkosti až k matraci, čím zvyšují hygienu lůžka. Díky spodní vrstvě z PVC zůstává vlhkost uzamčená uvnitř.
  • Klasické chrániče zabraňují mechanickému poškození a znečištění vaší matrace.
Autor:
Publikováno: 22. 10. 2015 13:46 Nahlásit obsah