Rihanna představuje nový parfém Crush

Rihanna představuje nový parfém Crush

Odvážný, smyslný a opojný - takový je nový parfém Crush od barbadoské zpěvačky Rihanny. Nechte se unést a vyprovokujte svou sexualitu.

Rihanna oznámila uvedení jejího nového parfému Crush, který má vyjít v srpnu 2016. Vůně je dalším kouskem do její úspěšné kolekce parfémů. Parfém Crush je tajemný, sexy a provokativní, zároveň silný, sebevědomý a nezávislý. Rihanna vás svou novou vůní doslova rozdrtí a donutí nastavit si nová pravidla. Kompozice vůně je spíše květinová. Svěží tóny bergamotu, mandarinky a růžového pepře vás zavedou ke květinovému srdci. Parfém se uzavírá dřevitými tóny pačule, krémového pižma a cedru.

Zlaté a růžové schéma pokračuje i v promo reklamě k parfému, kde je Rihanna na posteli oblečená do růžového outfitu, podvazkových punčoch a vysokých podpatků.

V rámci jejího turné ANTI World Tour představí své nové album Anti. Při té příležitosti se Rihanna 26. července 2016 vrátí do Prahy, kde vystoupí s novými i starými hity v O2 Areně. V rolích předskokanů koncertu vystoupí americký raper Big Sean a Dj Mustard. Já už mám lístky doma, co vy? Chystáte se na Rihannin koncert?

Publikováno: 17. 6. 2016 09:13 Nahlásit obsah
Loading...