S tímto přírodním lékem se zbavíte infekce močových cest už po prvním použití

S tímto přírodním lékem se zbavíte infekce močových cest už po prvním použití Zdroj: http://www.mrhealthylife.com/

Neustálá potřeba močit, které se ale stává neskutečnými muky díky řezavé bolesti. Křeče v břiše a nekonečné pálení "tam dole". To jsou nejčastější a nejnepříjemnější příznaky infekce močových cest. Jak se jí zbavit bez chemie pomocí přírodních přípravků?

Podle lékařských záznamů každoročně zánětem močových cest a měchýře trpí každá pátá žena. Nepříjemné projevy infekce vás nutí každých deset minut běhat na malou, která je provázena ostrým páleím, bodáním a krví v moči. Mezi další příznaky zánětu patří horečka, zimnice nebo bodání v zádech. 

 Foto: www.healthista.com

Pokud do sebe při zánětu močových cest a měchýře nechcete cpát chemii a řešit to antibiotiky, zkuste si udělat tento přírodní "odvar". Nejenže vám okamžitě uleví, ale také odstraní bolestivé příznaky a celou infekci i zánět. Navíc funguje i jako prevence. A oč se jedná? 

Co budete potřebovat

  • 250 g medu - nejlépe v bio kvalitě
  • 200 ml kvalitního olivového oleje
  • 250 g kořenové petržele
  • 250 g citrónu i s kůrou - nejlépe v bio kvalitě

 Foto: www.healthandhealthyliving.com

Postup

Nakrájejte pečlivě omytou petržel a citrón i s kůrou nadrobno. Pokud nemáte citrón v bio kvalitě, ale je možné, že na něj byly použity postřiky, namočte ho do vody s rozmíchanou jedlou sodou - ta napomůže rozpuštění pesticidů a dalších toxických látek. Vložte všechny ingredience do mixéru a mixujte, dokud nevznikne kašovitá hmota. Poté uchovávejte ve sklenici v chladničce.

Dávkování

Konzumujte jednu polévkovou lžíci každé ráno.

Rada na závěr

Abyste se nepříjemným infekcím močových cest vyhnuly, dodržujte pitný režim, choďte se pravidelně vyprazdňovat, do svého jídelníčku zařaďte brusinky a naopak se vyhněte kávě nebo čokoládě. 

Zdroj: http://www.mrhealthylife.com/

Autor:
Publikováno: 26. 7. 2016 14:36 Nahlásit obsah