Speciální prezervativ má ochránit ženy před znásilněním. Útok bude pro násilníka hotové peklo!

Speciální prezervativ má ochránit ženy před znásilněním. Útok bude pro násilníka hotové peklo! Zdroj: thetrentonline.com

V České republice se počet znásilnění bohužel ročně vyšplhá až do tisíců. Ovšemže nám jsou na trhu nabízeny věci, které by nás před případným násilníkem měly ochránit, jenže někdy celá situace proběhne tak rychle, že se žena nedokáže nijak bránit.

Znásilnění je však obrovský zásah nejen na těle ženy, ale především na její duši. Proto aktivistka Sonette Ehlers, která dlouhá léta spolupracuje s ženami z Jihoafrické republiky, kde je procento znásilnění nejvyšší, vyvinula speciální pomůcku, která by nás ženy měla před znásilněním dokonale ochránit.

Přesněji jde o dámský prezervativ, jehož vnitřek je speciálně upraven o plastové hroty, které se během činu násilníkovi zabodnou do jeho penisu, což mu způsobí obrovskou bolest a právě v tento moment má žena šanci utéct pryč do bezpečí.

Zdroj: thetrentonline.com Další velkou výhodou tohoto prezervativu je to, že zabodnuté hroty jdou z penisu odstranit pouze chirurgicky, což znamená, že tento muž bude muset navštívit lékaře, který podle jeho zranění bude okamžitě vědět, o koho jde a zavolá policii.

Tento prezervativ byl pojmenován Rape-Ax a podle Sonette má jinak naprosto stejné vlastnosti jako obyčejný dámský prezervativ, který je běžně dostupný a je možné, aby jej žena takto nosila celý den a nijak jí to neublížilo.

Jako u každého výrobku se najdou odpůrci i zastánci. Někteří tvrdí, že násilníka to jen vybudí k mnohem agresivnějšímu chování. Druhá strana se naopak domnívá, že čím více budou ženy Rape-Ax používat, tím více násilníků se bude bát zranění a následného vězení, což by mělo několikanásobně snížit procento znásilněných žen.

Jaký názor na tento produkt máte vy? Podělte se s námi o něj v komentářích níže!

Autor:
Publikováno: 3. 5. 2017 11:51 Nahlásit obsah