Svazování - milostná praktika, za kterou možná může vaše kočka!

Svazování - milostná praktika, za kterou možná může vaše kočka! Zdroj: Shutterstock.com

Svazování – slovo, při kterém některé ženy odmítavě kroutí hlavou a jiným se vzrušením rozechvějí kolena. Ačkoliv je to běžná sexuální praktika, nedokážeme o ní otevřeně mluvit a raději své touhy necháváme v ústraní.

Ovšem pokud se u vás tato touha objevila teprve nedávno a vy si nedokážete tento pocit vysvětlit, může za tím stát něco, o čem jste neměly ani tušení. Národ se dělí na dvě poloviny, někteří jsou zarytí pejskaři a ti druzí nedají dopustit na temperament a nenáročnost koček.

V posledních letech se však začínají majitelé těchto čtyřnohých mazlíčků zajímat o to, co jim společně soužití po zdravotní stránce přináší a na druhou stranu i ubírá. Přesněji tedy máme na mysli soužití s kočkou.

Největším strašákem především pro nás ženy je parazitní onemocnění jménem toxoplazmóza, která je způsobena prvokem. Proč je pro nás ženy tolik nebezpečná? Dokáže totiž způsobit neplodnost či potraty. Mimo jiné dokáže člověku narušit jeho psychiku a dokonce i sexuální chování.

Toxoplazmóza se dá chytit opravdu velmi snadno a to ani nemusíte bezprostředně přijít do styku s nemocnou kočkou, pouze stačí, když například zkonzumujete špatně umytou zeleninu či ovoce, které vyrostlo v kontaminované hlíně.

Zdroj: Shutterstock.com Vlivy této nemoci, přičemž kočka je jejím největším přenašečem, zkoumal profesor Jaroslav Flegr, který díky své studii přišel na opravdu velmi překvapující závěry. Podle všech výsledků právě toxoplazmóza může ovlivnit lidskou psychiku a především sexuální chování v takovém měřítku, že nemocného člověka začne vzrušovat strach, násilí a jakékoliv nebezpečí. Jednoduše řečeno se z naprosto normálního člověka může rázem stát masochista, který dříve k tomuto chování nijak neinklinoval.

Autor:
Publikováno: 23. 11. 2017 10:22 Nahlásit obsah