Tato žena vážila neuvěřitelných 300 kg. Přečtěte si její příběh

Tato žena vážila neuvěřitelných 300 kg. Přečtěte si její příběh Zdroj: providr.com

Dnes vám představíme Amber Rachdi, ženu, která ve svých 23 letech vážila neuvěřitelných 300 kilogramů. Sama o sobě dokonce tvrdila, že je ošklivé a odporné monstrum. Začala tedy na své proměně pracovat a vy se dnes můžete podívat na to, jak se jí to povedlo!

Amber se svěřila, že trpí poruchou přijmu potravy, která způsobuje, že je pro ni velmi obtížné přestat jíst, což jí následně způsobuje pocity úzkosti a deprese. I když byla znechucená množstvím jídla, které byla schopna denně sníst, nedokázala přestat.

Ovšem poruchou stravování netrpí až v poslední době, již v 5 letech vážila 72 kilogramů a váha postupem času jen a jen rostla. Když se podíváte na fotografie, můžete si všimnout, že se jí tuk ukládá především v oblasti nohou.

Zdroj: providr.com Když se tedy ručička váhy zastavila na 300 kilogramech, nebylo to to jediné, co Amber trápilo. Její nohy přestávaly zvládat tak velký nápor, což se projevovalo tak, že nedokázala jít v kuse ani pár minut. Z toho důvodu přestala vycházet se svého domu. Jediné, co ji z domu dokázalo vyhnat ven, byl hlad, a proto chodila jen do obchodu s potravinami a zpět.

Zdroj: providr.com Když byla její situace již neúnosná, Amber se rozhodla se sebou něco dělat a sama dokázala zhubnout 9 kilogramů. Po nějaké chvíli jí bylo naštěstí umožněno podstoupit operaci, při které jí byla udělána bandáž žaludku.

A jak se Amber daří teď? Je šťastná a pokojená, což je vidět i na samotných fotografiích. Od operace zhubla více než 180 kilogramů a pochopitelně od základů změnila i svou image a styl oblékání. V současné době dochází k terapeutovi, který jí s jejím přejídáním a s pocity úzkosti pomáhá.

Zdroj: providr.com Zdroj: providr.com Také se snaží za pomoci sociálních sítí pomáhat lidem, kteří mají jakýkoliv problém s nadváhou. Na druhou stranu však dodává, že je opravdu velmi těžké v této věci někomu radit, protože co platí na jednoho, nemusí na druhého. Ovšem pomocná ruka a určitá dávka podpory vždy pomůže.

Autor:
Publikováno: 21. 11. 2017 10:43 Nahlásit obsah