Tato žena zhubla úžasných 105 kg. Podívejte se na její proměnu dnes

Tato žena zhubla úžasných 105 kg. Podívejte se na její proměnu dnes Zdroj: diply.net

Téměř celý svůj život měla 24letá Kaylee Bonnett nadváhu a v těch nejhorších chvílích vážila dokonce neuvěřitelných 218 kilogramů. Již během studia na střední škole její váha dosáhla 136 kilogramů, což jí pochopitelně nepřidalo ani na sebevědomí, ani na oblíbenosti mezi spolužáky.

Podle slov Kaylee byl pro ni každý den neustálý boj. Strachovala se jen při běžném sednutí, zda se do židle vejde, nebo jestli ji vůbec udrží. Proto, aby alespoň trochu skryla svou nadváhu, snažila se starat o svůj obličej a vlasy, proto bez make-upu a krásně načesaná z domu nikdy nevyšla.

Když bylo Kaylee 20 let, lékaři jí diagnostikovali diabetes navíc v kombinaci s vysokým krevním tlakem. Lékaři ji varovali, že pokud okamžitě rapidně nezmění svůj životní styl, postihne ji infarkt nebo mrtvice.

Zdroj: diply.net Kaylee se rozhodla bojovat a chtěla podstoupit bypass žaludku. Ovšem ještě předtím, než lékaři tento zákrok mohli provést, musela dívka zhubnout nejméně 13 kilogramů. Také pochopitelně snížit svůj denní příjem kalorií a soustředit se na stravu s vysokým obsahem bílkovin, s nízkou hladinou uhlohydrátů a každý den několik desítek minut alespoň chodit.

Zdroj: diply.net Když nastal den, kdy měla Kaylee operaci podstoupit, ukázalo se, že tuto výzvu zvládla na jedničku - dokázala totiž zhubnout více než 30 kilogramů, a to za méně než pět měsíců!

Ačkoliv operace byla bolestivá a pro ni náročná, nevzdala se a ve svém snažení, i přes určité nepohodlí, nepolevovala. Kaylee nejenže naprosto eliminovala tučné potraviny a cukr, ale také omezila své jídlo na 800 kalorií denně. Jakmile díky chůzi získala alespoň nějakou kondici, začala se věnovat i CrossFit tréninkům.

Zdroj: diply.net „To, že jsem zhubla, mi naprosto změnilo život. Nyní vlastně žiju život, který jsem neznala,“ řekla Kaylee. Navíc celou svou dlouhou a náročnou cestu zveřejňuje na sociální síti, kde má více než 18 000 sledujících a zároveň i podporovatelů, kteří ji dodávají sílu a motivují ji.

Dnes Kylee čeká miminko, ale ještě před otěhotněním vypadala její postava takto:

Zdroj: Instagram Kylee

Autor:
Publikováno: 23. 1. 2018 10:08 Nahlásit obsah