Této dámě se podařilo přelstít čas. Má postavu dvacítky a přitom je jí o padesát let více

Této dámě se podařilo přelstít čas. Má postavu dvacítky a přitom je jí o padesát let více Zdroj: dailymail.co.uk

Co by za to jiné ženy a mnohé dívky daly, kdyby vypadaly tak, jako tato dáma. Aniž to tušila, po zveřejnění svých fotografií, jak si v bikinách užívá dny pohody u moře, se strhla doslova lavina obdivu. Paní Hartz je totiž 70 let. Zní to neuvěřitelně, ale je to pravda. Jak je možné, že vypadá tak perfektně?

Její tajemství je prý v tom, že omezuje rafinované cukry ve své stravě. Když jí lékaři v jejích 41 letech řekli, že jí hrozí cukrovka, tak se Carolina Hartz kvůli svým třem dětem rozhodla nahradit cukr xylitolem, což je sice také cukr, ale vyrobený z dužiny a kůry břízy.

Zdroj: dailymail.co.uk Vzhledem k tomu, že Carolina trpí také celiakií, jak víme je to nesnášenlivost lepku, tak ze svého jídelníčku vyřadila vše, co obsahuje pšeničnou mouku, ječmen a oves. Jak sama říká, je důležité si každé sousto, které jíte, pěkně vychutnat, nespěchat a hlavně se nepřejídat, zvláště na noc.

Zdroj: dailymail.co.uk Další pro ni důležitou věcí je naučit se odpočívat a dopřát tělu dlouhý spánek. Sama prý spí nejméně osm hodin denně, věnuje se meditaci a sportu. Aktivně hraje tenis, volejbal a basketbal. Neumí zahálet a snaží se být stále aktivní. Tělo prý potřebuje neustálý pohyb, aby neochabovalo a nemělo čas tvořit si tukové zásoby.

Buďte pozitivní a ve všem hledejte jen to dobré. Život je příliš krátký, a tak si ho užívejte se vším všudy stejně jako tato dáma.

Autor:
Publikováno: 14. 9. 2018 10:50 Nahlásit obsah
Loading...