Užíváte na bolest Ibuprofen nebo podobné léky? Potom byste si rozhodně měli přečíst tohle!

Užíváte na bolest Ibuprofen nebo podobné léky? Potom byste si rozhodně měli přečíst tohle! Zdroj: http://awm.com/

Lékaři pravidelně předepisují Ibuprofen svým pacientům v případě bolesti hlavy, bolesti v zádech nebo na bolest zubů. Ale i když tyto pilulky zmírní bolest na nějakou dobu, trvale ji nevyléčí. Například se probudíte se stejnou bolestí každé ráno, což vede k neustálé frustraci a stále se opakující bolesti.

Navíc, kromě toho, že neléčí bolest, tak pravidelné používání těchto pilulek může vážně poškodit vaše zdraví, zejména srdeční sval, a dokonce může vést podle předních světových lékařů až k úmrtí, když ho používáte delší dobu.

Naštěstí můžete bolest léčit mnohem bezpečnější cestou a naprosto přirozenou volbou, která poskytne kýžený účinek a nepovede ke škodlivým vedlejším účinkům.

Vyměňte chemii za přírodu

Kurkuma je běžně používaná rostlina s úžasnými léčivými vlastnostmi a pochází z jižní Asie. Kurkuma se běžně používá v asijské medicíně po tisíciletí a účinně léčí bolest. Kurkuma v prášku, která je k dispozici ve všech potravinářských obchodech, má vysoký obsah účinných polyfenolů a bylo potvrzeno, že má více než 600 zdravotních výhod.

 
Zde je zcela přírodní a levný způsob, jak zatočit s bolestí:

Smíchejte lžíci kurkuma prášku se šťávou z jednoho citronu a lžíci medu. Dobře promíchejte a přidejte lžičku této směsi do šálku teplého čaje.

Vypijte tento medikament třikrát denně a od bolesti budete osvobozeni velmi brzy.

Zdroj / Reference: www.healthandlovepage.com

Autor:
Publikováno: 8. 10. 2016 18:38 Nahlásit obsah