Vizážistka pomáhá ženám s rakovinou. Tyhle proměny musíte vidět

Vizážistka pomáhá ženám s rakovinou. Tyhle proměny musíte vidět Zdroj: YouTube.com

O výrazném líčení můžeme mluvit dvojím způsobem. Ten první způsob je znám snad všem, ženy prostě prahnou po dokonalé pleti. Ten druhý případ ovšem ukrývá silné příběhy žen, které odkazují na krutý boj s rakovinou. Taková proměna jim pak alespoň na chvíli pomůže přejít na jiné myšlenky.

V civilizované společnosti používá make-up snad každá žena. Nevzít si na dovolenou kosmetickou taštičku by byla pohroma. Každá žena chce mít kontrolu na svými rty, řasami, obočím... prostě nad svojí krásou, být co nejkrásnější. Samozřejmě záleží v jak moc velké míře, někdy je to totiž zbytečně přehanané, což spíše může mít zcela opačný dopad.

Jenže pak jsou tu i ženy, které nemají na výběr, pokud se chtějí alespoň na chvíli cítit jako dříve. Jsou to ženy trpící rakovinou nebo závažným kožním onemocněním. V tom jim pomáhá Gohar Avetisyan, profesionální vizážistka. Snaží se jim tak pomoct uniknout alespoň na chvíli pryč od reality. Na Instagramu má skoro 5 milionu sledujících a počet neustále roste. Lidé obdivují, že se snaží získat zpět postiženým seběvědomí, a udělat tak dobrou věc.

Galerie Vizážistka pomáhá ženám s rakovinou. Tyhle proměny musíte vidět Vizážistka pomáhá ženám s rakovinou. Tyhle proměny musíte vidět Prohlížet galerii Co vůbec říkate na tyto proměny? Napiště nám do komentářů! 

Autor:
Publikováno: 11. 6. 2018 09:01 Nahlásit obsah