Vypadalo to jako normální těhotenské bříško. Když ale pak ženě udělali rentgen, nezmohli se ani na slovo...

Vypadalo to jako normální těhotenské bříško. Když ale pak ženě udělali rentgen, nezmohli se ani na slovo... Zdroj: thesun.co.uk

Na začátku bychom rádi všechny varovali před fotografiemi, které se v tomto článku objeví. Pro některé z vás mohou být příliš drastické. Tak jako každý z nás, tak i 24letá žena z Mexika se snažila zhubnout.

Začala proto držet drastickou dietu, při které ji zhubly paže, nohy i tvář, ovšem břicho bylo z nevysvětlitelného důvodu čím dál tím větší. Když už velikost břicha byla alarmující, rozhodla se se svým problémem navštívit lékaře.

Ten jí okamžitě udělal rentgen, který odhalil příčinu jejího abnormálního břicha. Za vším stála cysta, kterou měla žena na jednom z vaječníků.

Zdroj: thesun.co.uk Z toho důvodu musela být žena okamžitě operována. Operace trvala několik hodin, při níž byla cysta velmi opatrně odstraněna. Cysta byla napuštěná tekutinou a její povrch byl velmi tenký, proto museli být lékaři obzvláště opatrní. Při operací lékaři také zjistili, že je cysta mnohem větší než se vůbec domnívali, vážila totiž neuvěřitelných 34 kilogramů.

Zdroj: thesun.co.uk Zdroj: thesun.co.uk Zdroj: thesun.co.uk Naštěstí pro všechny zúčastněné operace dopadla úspěšně a žena bude v pořádku. Je to však zároveň i varování pro všechny ostatní ženy, aby nezanedbávaly pravidelné prohlídky u svého gynekologa, které mohou včas odhalit jakékoliv zdravotní potíže.

Autor:
Publikováno: 10. 11. 2017 08:16 Nahlásit obsah