Zacvičte s vráskami! 5 skvělých cviků pro tvář bez vrásek

Zacvičte s vráskami! 5 skvělých cviků pro tvář bez vrásek Zdroj: Shutterstock.com

Vrásky k ženám a k postupujícímu věku patří. Některé je přijímají s pokorou jako odraz svého prožitého života, jiné se s nimi nechtějí smířit za žádnou cenu. Patříte mezi ně? Ještě předtím, než vyrazíte na botox, můžete vyzkoušet tyto skvělé cviky, které vám s povolenou kůží na tváři pomohou.

Vrásky jsou přirozené, přesto však s nimi chtějí ženy bojovat. Jejich cesta tak nejčastěji vede do kosmetických salonů, kde si do obličeje nechávají aplikovat botulotoxin. Vyzkoušet však můžete i tato cvičení. Podobně jako v posilovně procvičujete své tělo, i svůj obličej můžete několika cviky zpevnit.

1. Dva prsty si přiložte k vnějšímu koutku oka a nyní začněte prsty jemně tahat směrem ke spánkům. Přitom současně krčte a zvedejte obočí.

2. Nafoukněte se! Pořádně se nadechněte a naplňte své tváře vzduchem. Vzduch pak převalujte z jedné tváře do druhé. Vydržte, co půjde, a opakujte.

 Foto: Shutterstock.com 

3. Protáhněte se. Zvedněte bradu, podívejte se ke stropu a vytáhněte krk. Současně lehce táhněte kůži na krku směrem dolů. Vydržte asi 20 sekund a párkrát zopakujte.

4. Udělejte výraz údivu. Co nejvíce zvedněte obočí, vykulte oči a otevřete ústa. Cvik několikrát zopakujte.

 Foto: Shutterstock.com 

5. Smějte se. Široce se zazubte a pokrčte nos. Pak úsměv stáhněte a rty pořádně vyšpulte. Několikrát zopakujete.

A jak bojujete proti vráskám vy?

Autor:
Publikováno: 11. 8. 2016 15:30 Nahlásit obsah