Zbavte se přebytečné vody v těle. Máme pro vás šest rychlých a účinných tipů, díky kterým zhubnete!

Zbavte se přebytečné vody v těle. Máme pro vás šest rychlých a účinných tipů, díky kterým zhubnete! Zdroj: Shutterstock.com

Cítíte se oteklí a nejste ve své kůži? Na vině může být i zadržování vody v těle. Ačkoliv to není nic, co by ohrožovalo náš život, může nám to přivodit jisté zdravotní obtíže jako je obezita, celulitida a především nepříjemné otoky.

Zadržování vody v organismu je běžný, ač velmi nepříjemný jev. My pro vás máme ale 6 tipů, jak se přebytečné vody v těle rychle a účinně zbavit.

Mezi nejčastější příčiny zadržování vody v těle patří:

Nadměrný příjem sodíku

Jste milovník kořeněných a slaných jídel? Vaše chuťové buňky zřejmě plesají, ale vaše tělo volá o pomoc. Nadměrný příjem sodíku, který je právě obsažen v koření a především soli, způsobuje zadržování vody v těle. Mezi další potraviny kde je velké množství sodíku, patří také konzervované potraviny a uzeniny.

Proto raději běžnou kuchyňskou sůl nahraďte mořskou nebo himálajskou solí a uvidíte, že vám vaše tělo poděkuje.

Kari – kari v sobě obsahuje několik bylin a koření a ten kdo si pokrmy na kari pravidelně doma připravuje, ví jak dlouho se i v kuchyni jeho vůně drží. Tato příjemně orientální vůně bude následně vycházet i z vašeho těla. Zdroj: Shutterstock.com

strana 1 / 5
Autor:
Publikováno: 23. 1. 2017 09:29 Nahlásit obsah
Loading...