Kategorie Zdravá výživa

Článek
Kombinace potravin pro super zdravá jídla
Kombinace potravin pro super zdravá jídla Brokolice, olivový olej, česnek, jahody, tofu, avokádo. To je jen malý výčet zdravých potravin, které by rozhodně neměly chybět ve zdravém jídelníčku. Věděli jste ale, že jejich kombinací můžete maximalizovat užitek, který vám tyto zdravé dobroty přinášejí?
Článek
Proč jíst jedno vejce každý den? Nechte se přesvědčit
Proč jíst jedno vejce každý den? Nechte se přesvědčit O vejcích toho bylo řečeno již mnoho. Dlouhé roky byly považovány za nezdravé kvůli obsaženému cholesterolu. Tento mýtus však již byl naštěstí vyvrácen. Jak to tedy s těmi vejci je a co dělá jejich konzumace s vaším tělem?
Článek
10 důvodů, proč si dopřát jogurt každý den
10 důvodů, proč si dopřát jogurt každý den O jogurtech je známo, že jsou zdravé, ovšem vyhýbat bychom se měli těm, které jsou přeslazené a zahušťované škroby. Nejlepší volbou je bílý jogurt, který prospívá našemu zdraví. Proč bychom si ho měli ale dopřát každý den?
Článek
Co s vaším tělem provádí Coca Cola?
Co s vaším tělem provádí Coca Cola? Coca Cola je už více než sto let jedním z nejoblíbenějších nealkoholických nápojů po celém světě. Její negativní vlivy a dopady na náš organismus jsou známy, přesto ji lidé nepřestávají pít. Co v těle probíhá po vypití Coca Coly krok za krokem? Tento proces popsal bývalý lékárník Niraj Naik.
Článek
Jezte dva banány denně a zbavte se konečně neduhů!
Jezte dva banány denně a zbavte se konečně neduhů! Především teď v létě na nás ze všech stran vyskakují různé "stoprocentně účinné" diety, které musíte vyzkoušet. Tak se tak ptáme, kdy lidé konečně pochopí, že ten zázrak v podobě hubeného a zdravého těla leží ve zdravé životosprávě a v pohybu? Neváhejte a zařaďte do svého jídelníčku banány. Proč?
Článek
Chcete zhubnout, ale nechcete platit za posilovnu? Víme, jak na to!
Chcete zhubnout, ale nechcete platit za posilovnu? Víme, jak na to! Když už se odhodláme a rozhodneme se, že začneme hubnout, vedou většinou naše první kroky směrem k nejbližšímu fitness centru. Pořízení členství či permanentky však nepatří mezi nejlevnější záležitosti. Jak tedy zhubnout a zformovat postavu bez toho aniž bychom musely platit za drahé vstupy v posilovně?
Článek
Víte, ve které zelenině najdete nejvíce bílkovin?
Víte, ve které zelenině najdete nejvíce bílkovin? Pokud se snažíme hubnout nebo alespoň zdravě jíst, je pro nás správný příjem bílkovin nezbytný. Najdeme je v mase, mléčných výrobcích, v luštěninách a překvapivě také v zelenině. Pojďme se podívat, ve které zelenině jich najdeme nejvíce.
(16) Načíst více