Žena šokovala sociální síť svým poporodním bříškem. Takhle vypadá měsíc po narození trojčat

Žena šokovala sociální síť svým poporodním bříškem. Takhle vypadá měsíc po narození trojčat Zdroj: ca.sports.yahoo.com

Během těhotenství ženské tělo prochází obrovskými změnami, které k tomuto období neodmyslitelně patří. Každá z nich má své důležité opodstatnění, které vede ke zdárnému vývoji a následně i porodu miminka.

Kromě změn, které nastávají uvnitř těla a na duši ženy, je potřeba zmínit i ty, které jsou viditelné na první pohled. A jak se říká, všechno má svou daň, ovšem v tomto případě je to jen malá oběť vzhledem k tomu, že se žena stane matkou. Maria Jørstadová z Norska čekala trojčátka a na sociální síti Instagram se pochlubila svým velkým těhotenským bříškem. Tím však její "provokace" neskončila. Uživatele na Instagramu šokuje i svým poporodním bříškem a ostatní maminky ji chválí za její odvahu a upřímnost.

Už v době těhotenství přidala fotky, které nebyly nijak upravené a snažila se co nejrealističtěji zachytit, jak její bříško vypadá a tohoto plánu se držela i po porodu. Žádné úpravy, žádné filtry, jen pouhá skutečnost.

Zdroj: ca.sports.yahoo.com „Napadlo mě, že by bylo zajímavé ukázat i druhou stránku mateřství, o které se už tolik nemluví. Sama jsem byla překvapená, že i po porodu mám takhle velké bříško. Vůbec jsem nevěděla, že to potrvá tak dlouho, dokud nezmizí úplně,“ svěřila se Maria. Jenže ani měsíc po porodu se její břicho nevrátilo do původního stavu, z čehož pochopitelně není příliš nadšená. Navíc tím, že její bříško rostlo dopředu, tak i teď má velmi zvláštní tvar.

Zdroj: instagram.com Tato trojčátka nejou jejími prvními dětmi, má za sebou již jeden porod před dvěma lety, to se jí bříško vyhladilo ale velmi rychle. Jenže být v očekávání s trojčátky je zcela něco jiného a i ženino tělo se na tak náročný porod chystá po svém. Fotografie, na kterých zachycuje růst bříška a následně i své poporodní tělo, jí vysloužily 200 tisíc nových sledujících.

Autor:
Publikováno: 26. 10. 2018 09:19 Nahlásit obsah