Ženě se během laserové operace stala běžná nepříjemnost. Následně ji stroj popálil

Ženě se během laserové operace stala běžná nepříjemnost. Následně ji stroj popálil Zdroj: Shutterstock.com

Jen před pár dny zveřejnila tokijská nemocnice zprávu, která se týkala jednoho velkého, neotřelého a pro některé úsměvného incidentu. Ačkoliv se vše odehrálo již před nějakou dobou, probíhalo interní nemocniční vyšetřování, které nedovolovala o této nehodě informovat veřejnost dříve.

Žena v této nemocnici měla podstoupit naprosto běžný rutinní operační zákrok – operace děložního čípku za pomoci laseru. Často, když jsou lidé pod narkózou, stávají se na operačním sále jisté „nehody“, které uspaný člověk nemůže nijak ovlivnit, což se stalo i u této ženy. Během operace si totiž ulevila a vypuštěné střevní plyny v kombinaci s laserem, který během operace lékaři používali, vzplály.

Zdroj: Shutterstock.com Oheň se začal šířit takovou rychlostí, že ženě způsobil na těle rozsáhlé popáleniny, které ji však neohrožovaly na životě. Lékaři, kteří operaci prováděli, zůstali v naprostém šoku, něco takového absolutně nečekali.

Pochopitelně, že identita této ženy zůstala v utajení, přeci jen něčím takovým se nikdo chlubit nechce a snad se nemocnice pro příště z tohoto incidentu dostatečně poučí. 

Autor:
Publikováno: 20. 6. 2018 09:32 Nahlásit obsah