Ženy s neoholeným podpažím

Ženy s neoholeným podpažím

Přijdou vám ženy s neoholeným podpažím sexy? V současné době je oholené podpaží považováno za všeobecně uznávaný standard, i tak se najdou ženy, které preferují přirozenost. Ženy a dívky s chloupky v podpaží zvěčnil například londýnský fotograf Ben Hopper. Co na jeho fotky říkáte?

Londýnský fotograf Ben Hopper inicioval projekt Přírodní krása, v rámci něhož na svých fotografiích odhalil zarostlá podpaží krásných modelek. „Tento projekt jsem vystavěl na kontrastu moderní ženské krásy a surového vzhledu chlupatého ženského podpaží,“ prozradil londýnský fotograf.

Co je hlavním cílem netradičního projektu Přírodní krása? Ben Hopper chce jednoduše poukázat na to, že vzhled ženy nemusí odpovídat současnému ideálu krásy, ovšem na druhou stranu tato žena může být pro své okolí stále atraktivní.

Tento londýnský fotograf, v jehož hlavě vznikl nápad nafotit modelky se zarostlým podpažím, dále upozorňuje, že současné standardy krásy jsou v každém z nás hluboce zakořeněné v našem vědomí. Tuto skutečnost dokazuje také jedna z modelek, která se zúčastnila neobvyklého projektu Přírodní krása. Z projektu totiž vycouvala, protože byla nesvá ze svého „nového“ ochlupení.

A co na ženy se zarostlým podpažím říkáte vy? Jste zastánci holení, nebo se přikláníte právě k přirozenosti?

strana 1 / 4
Autor:
Publikováno: 12. 4. 2014 00:00 Nahlásit obsah