Pokud zpozorujete na nehtu něco podobného, okamžitě kontaktujte lékaře. Může jít i o život...

Pokud zpozorujete na nehtu něco podobného, okamžitě kontaktujte lékaře. Může jít i o život... Zdroj: Pozivitno.com

Poté, co se žena dozvěděla o tom, že má rakovinu, okamžitě zburcovala sociální síť, kde to oznámila. Chtěla totiž varovat všechny okolo sebe, aby si všímali jakýchkoliv změn na svém těle.

Protože jen několik týdnů předtím, než jí byla rakovina diagnostikována, si Melanie Williams, které je 36 let, všimla pod svým nehtem podivné tmavé skvrny. Pochopitelně ji vůbec nenapadlo, že by to mohlo být něco tak vážného jako rakovina. Předpokládala, že se jedná o plísňovou infekci nebo bradavici, jenže pravda byla mnohem horší.

Matce tří dětí byl diagnostikován melanom, což je forma rakoviny kůže. Tento melanom se musí následně operativně odstranit.

Zdroj: cz.pinterest.com „Je to opravdové štěstí, že se mi rakovina nerozšířila dál do těla. Je jen na tomto jednom místě a příští týden mi lékaři odstraní spolu s melanomem i polovinu mého palce,“ napsala na sociální síť. Melanie ještě dodala, že nic nezanedbala ani nepodcenila, skvrna se jí pod nehtem objevila během několik týdnů. Proces byl v tomto případě velmi rychlý.

„Nepíšu to sem proto, abyste mě litovali, chci vás jen upozornit a informovat. Jakmile si všimnete nějakých změn nebo výrůstků na vaší kůži, okamžitě navštivte lékaře,“ ještě dodala.

Svou fotografii přidala 8. července a její příspěvek byl sdílen na Facebooku už 120 000 krát.

Autor:
Publikováno: 10. 1. 2017 11:53 Nahlásit obsah