Dívka se po 4 letech vzdala veganství a začala jíst maso: Co to s ní udělalo?

Dívka se po 4 letech vzdala veganství a začala jíst maso: Co to s ní udělalo? Zdroj: Eldictamen.mx

Mladá Holanďanka Kasumi Krissová byla čtyři roky zastánkyní veganského způsobu života. Poté přijala klasický jídelníček a dala se na potraviny živočišného původu, tedy i na maso. Na svém twitterovém účtu ukázala, jak ji pouhá třítýdenní konzumace kvalitního masa dokázala změnit zevnitř i zvenčí. Její životní příběh stojí opravdu za zamyšlení!

Kasumi Krissová z Holandska se dala na veganství z důvodu, že chtěla žít zdravě. Z tohoto alternativního životního stylu měla nejprve radost i dobrý pocit. Akné a pupínky na její tváři zmizely, měla víc energie a byla sama se sebou spokojenější. I tak měla někdy problémy s trávením.

Zdroj: Twitter.com Po dvou letech veganství se však její kůže a zejména pleť výrazně zhoršila. Byla suchá, podrážděná a plná akné. Její vlasy a nehty se začaly třepit a lámat. Jelikož byla ze svého těla velmi vystresovaná, v jednu dobu se jí dokonce zastavil menstruační cyklus na celé čtyři měsíce.

Zdroj: Twitter.com Zdálo se tak, že potraviny, které v rámci veganského způsobu života přijímá, pracují spíš proti ní, než aby jí pomáhaly. Jednou si však Kasumi dovolila sníst jeden živočišný produkt v podobě vařeného vejce - jeho příznivé působení předčila všechna Kasumina očekávání. Neměla žádné negativní myšlenky, výrazně se jí zlepšila nálada a její pleť nebyla tolik opuchlá.

Právě tato situace ji přiměla k tomu, aby veganství pověsila definitivně na hřebík a opět začala jíst také potraviny živočišného původu. Po třech týdnech konzumace kvalitního masa vyvěsila na svém twitterovém účtu srovnávací fotky. Výsledek byl úžasný a odezva na něj ještě úžasnější.

Zdroj: Twitter.com Proměna (vpravo), kterou za tři týdny prošla, je naprosto šokující. Kvalita její pleti se výrazně zlepšila, akné zmizelo a pleť dostala také zdravější barvu.

Zdroj: Twitter.com "Někdy se cítím opravdu zvláštně, že jsem přistoupila k tomuto řešení. Ale myslím, že bylo správné. Zlepšil se celkový stav mé kůže, už nemám tolik baculatý obličej, ale co je hlavní, po psychické stránce se cítím moc dobře a nejsem jako bez života," doplňuje Kasumi. 

Autor:
Publikováno: 14. 12. 2018 14:06 Nahlásit obsah
Loading...