Jak co nejrychleji odstranit bradavici bez návštěvy lékaře? Na tento geniální trik nedáte dopustit!

Bradavice. Jde o nepříjemnou formu kožního výrůstku. Příčinou je virus - kožní papilom. Mohou se objevit na celém povrchu těla. Vyskytují se však převážně na místech jako jsou ruce a nohy. Podle studií jsou k bradavicím více náchylní lidé s oslabeným imunitním systémem v porovnání s lidmi odolnějšími.

My vám dnes představíme příjemnou novinku, jak se bradavic zbavit přírodním způsobem pomocí slupek od banánů. Banány obsahují přírodní cukr glukózu. Dále i bohaté množství vlákniny. Banány mají proto schopnost zvýšit vaši tělesnou energii a posilnit tak celkové zdraví. Banánová slupka zase na druhou stranu obsahuje mnoho výživných látek, které jsou prospěšné při léčení různých projevů nemocí. V následujícím videu uvidíte, jak si můžete vytvotřit jednoduchý banánový peeling, který vám pomůže s odstraněním vašeho kožního výrůstku kdekoli na těle...

Co na to říkáte? Napište nám do komentářů a pokud se vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli na Facebooku a ostatních sociálních sítích.

Publikováno: 10. 1. 2017 20:30 Nahlásit obsah