Přestaňte tak řešit svou váhu! Tyto ženy přibraly a jsou krásnější než dřív

Přestaňte tak řešit svou váhu! Tyto ženy přibraly a jsou krásnější než dřív Zdroj: Instagram.com

Kilogramy, které vám ukazuje ručička vaší osobní váhy, nemusí vypovídat o tom, zda jste hubená nebo máte nadváhu. I když třeba přiberete pět kilo, může to být jenom ku prospěchu. A to za předpokladu, že své tukové zásoby dokážete přetavit ve svalovou hmotu. Inspirací vám můžou být tyto ženy, které se zhlédly ve fitness a teď vypadají vážně skvěle!

Shelley Darlington: Rozdíl 8 let a 7 kilogramů

Zdroj: Instagram.com Na prvním snímku je Shelley jako 25letá, na druhém jako 33letá se 7 kilogramy přetavenými do svalové hmoty navíc. Změna životního stylu spojená se zdravějším stravováním a s pravidelným pobytem v posilovně se na ní vážně velmi pozitivně podepsala. "Ve 33 letech jsem v lepší formě - hlavně té zdravotní - než kdy dříve," podotýká Shelley.

Alexandra Redmond: Rozdíl 2 roky a 3 kilogramy

Zdroj: Instagram.com Mladá Američanka přišla se světem fitness poprvé do kontaktu v roce 2015. Mezi jednotlivými snímky je rozdíl 2 roky a 3 kilogramy. "Jsem hrdá na to, jak jsem na sobě tvrdě zamakala, ale nikdy se sebou nebudu zcela spokojená. Vždy je prostor k růstu," říká Alex.

Alyssa Mercado: Rozdíl 3 roky a 3,5 kilogramu

Zdroj: Instagram.com Alyssa Mercado, která je do světa fitness zakouslá už tři roky, říká, že její proměna není o dokonalosti, ale o úsilí, které musí vyvíjet každý den. "Tato proměla se rozhodně nestane přes noc. Pokaždé, když začnete cvičit, jste blíž a blíž k dosažení svého cíle. Základem je, abyste zůstali soutředěni na výsledky, kterých chcete dosáhnout, a chovali se disciplinovaně," radí Alyssa.

Janna Breslin: Rozdíl 6 let a 15 kilogramů

Zdroj: Instagram.com Snímek vpravo pochází z roku 2012, kdy se Janna rozhodla, že zdokonalí své tělo a přibere. Ač by se mohlo zdát, Janna prý v minulosti netrpěla anorexií či bulímií, ale měla vážné zdravotní problémy, které vedly k tomu, že ztrácela na váze. Proto se rozhodla najet na vyváženou stravu a dát se na silová cvičení. "Pokud máte odhodlání, čas a trpělivost, můžete se svým tělem udělat to samé," vzkazuje Janna.

Gabby Scheyen: Rozdíl 3 roky a 5 kilogramů

Zdroj: Instagram.com Tato mladá dívka se dala na vzpírání, což je vidětelně znát na jejím proměněném těle. Jaký je její týdenní plán? 6krát do týdne zvedá těžkou váhu, jednou týdně se pak ještě věnuje kardio cvičení. "V minulosti jsem byla dost posedlá tím, kolik vážím. Kdybyste tehdy řekli dívce vlevo, že jednoho dne bude chtít své tělo zesílit místo toho, aby jej ještě zeštíhlila, rozhodně by vám to neuvěřila," konstatuje Gabby.

Autor:
Publikováno: 8. 9. 2018 11:00 Nahlásit obsah
Loading...