Sperma k snídani? Veganská maminka se netají tím, že si jej každé ráno přidává do smoothie

Sperma k snídani? Veganská maminka se netají tím, že si jej každé ráno přidává do smoothie Zdroj: Reallifestoryagency.co.uk

To, co dělá, není normální. A ona se tím vůbec netají. 29letá Tracy Kissová z Velké Británie začíná každé ráno dost nekonvenčně. Do smoothie z rostlinného mléka, ovoce a semínek si pokaždé přidává jednu neobvyklou přísadu. A tou je lžička mužského spermatu. Co na její počínání říkáte? Není to už na hlavu?

Tracy Kissová je matka dvou dětí, která vyznává veganský způsob života. Klidně vám odpřísáhne, že od té doby, co si každé ráno přidává sperma do smoothie, má lepší náladu a zocelený imunitní systém. Nutno ale podotknout, že je single, a tak jí prý sperma třikrát do týdne dodává její nejlepší kamarád.

Zdroj: Reallifestoryagency.co.uk „Chápu, že se ostatním lidem může zdát to, co dělám, pěkně zvrácené. Ve skutečnosti si ale každé ráno dopřávám malou lžičku zdraví. Jsem ráda, že můj kamarád přistoupil na to, že mi ji pravidelně dodává. Ostatní mí kamarádi si myslí, že jsem divná, ale já to neřeším,“ myslí si 29letá žena, jejímž aktuálním cílem je najít si stálého partnera pro život.

Tracy tento materiál mužské produkce uchovává v ledničce v plastových boxech. Následně si jej dopřává k snídani. Nejraději jej prý má v kombinaci s banány, mandlovým mlékem a chia semínky.

Na první pohled by se vám mohl zdát její počin „na hlavu“, její osobní trenér a kvalifikovaný výživový poradce se staví však na její stranu. I když nemá mužské sperma žádnou výživovou hodnotu, obsahuje totiž bílkoviny a spoustu vitaminů a minerálů – a to zvlášť vitamin B12, který v běžné stravě veganů obvykle chybí.

Zdroj: Reallifestoryagency.co.uk Jiný pohled mají na konzumaci mužského spermatu sami lékaři. „Mužské sperma nemá absolutně žádnou výživovou hodnotu. Pokud chtějí vegani získat bílkoviny, vitaminy a minerály, které jsou v něm obsažené, rozhodně nemusejí do sebe přijímat něco tak kontroverzního. Podobným a mnohem bohatším zdrojem těchto blahodárně působících látek jsou například ořechy,“ myslí si britská lékařka Sarah Jarvisová.

Autor:
Publikováno: 22. 12. 2018 09:00 Nahlásit obsah