Tento džus zlikviduje rakovinu za pouhých 42 dní. Vyléčil už 47 tisíc lidí a každý den přibývají další!

Tento džus zlikviduje rakovinu za pouhých 42 dní. Vyléčil už 47 tisíc lidí a každý den přibývají další! Zdroj: Shutterstock.com

Obecně platí, že lék na rakovinu neexistuje. S tím však striktně nesouhlasí Rudolf Breusse z Rakouska. Přišel s nápojem, který dokázal vyléčit už 47 tisíc lidí!

Breuss je příznivcem alternativních léčebných metod a je také přesvědčen, že choroby vznikají nahromaděním přebytečných jedů v těle a následně jsou tyto nemoci jen pokusem organismu vypudit je z těla ven.

S léčebnou metodou, která pozitivně působí jako lék na rakovinu, přišel Breuss už v 50. letech a od té doby dokázala vyléčit 47 tisíc nemocných rakovinou jakéhokoliv typu.

Podstatou jeho léčby je konzumace tohoto nápoje neboli džusu a bylinkových čajů po dobu 42 dní. A o jaký džus tedy jde? Především jde o šťávy z červené řepy, mrkve, řapíkatého celeru, brambor a ředkviček.

Zdroj: Shutterstock.com

A proč právě tyto ingredience? Není to náhoda!

  • Červená řepa obsahuje barvivo betanin, který nejenom přidává řepě na její krásně syté barvě, ale také působí jako antioxidant a dokáže zpomalit růst a rozmnožování nádorů.
  • Mrkev zase obsahuje barvivo karotenoid, který je také obsažen v bramborách a v podstatě v další „oranžové“ zelenině. Tak stejně jako u červené řepy, má toto barvivo protirakovinné účinky.
  • Řapíkatý celer obsahuje velké množství vlákniny. A ta má velmi dobré účinky na naše trávení a s tím spojený odchod všech toxinů z těla ven. Řapíkatý celer obsahuje látku, která se nazývá apigenin, ten je obecně brán jako látka, která snižuje nádorové onemocnění kůže, prostaty, prsu a zažívacího traktu.
  • Brambory obsahují vysoké procento vitamínu C a i ten dokáže zbrzdit růst nádorových onemocnění.
  • Ředkvičky nám dodají vlákninu, folát, také vitamín C, antioxidanty a minerální látky. Ředkvička patří do třídy brukvovité zeleniny a podle mnoha studií, právě tato zeleniny působí proti rakovině.

Pokud si tedy připravíte džus smíchaný z těchto potravin, bude obsahovat minimum cukru a skoro žádnou glukózu. Protože právě glukóza je tou látkou, která nádory přímo přitahuje. Jestliže tedy vyřadíte ze svého jídelníčku glukózu, nádory začnou hladovět a zmenšovat se. Zároveň tento džus obsahuje mnoho živin a ty dokáží podpořit zdravé buňky vitamíny, minerály a fytonutrienty a poté budou mít sílu s nádory bojovat.

Zdroj: Shutterstock.com

Jak si jej připravíte:

Připravte si odšťavňovač a vložte do něj 1 červenou řepu a rozmixujte ji. Veškerou zeleninu byste měli odšťavňovat po jednom kousku. Takto tedy rozmixujte ještě 1 mrkve, 1 řapíkatý celer, ½ brambory a 1 svazeček ředkviček.

Je velmi důležité, aby veškerá zeleniny byla čerstvá a přírodní. Zelenina, která je dostupná v obchodech, bývá postřikována chemickými látkami, které v tomto případě v těle opravdu nechceme.

Zdroj: Shutterstock.com

Jak jej budete konzumovat:

Podstatou Breussova zázračného nápoje je to, že můžete vypít jen půl litru džusu denně v průběhu 30 minut po dobu 42 dní. K tomu během dne popíjet bylinné a jiné čaje - především zelený, šalvějový, jitrocelový, mátový a meduňkový. Tyto čaje přispívají k vyloučení toxinů z těla a zároveň vaše tělo dostatečně hydratují.

Také je potřeba, abyste tento džus i čaje pili opravdu pomalu, spíše usrkávali. Tímto pomalým usrkáváním se dokáží důkladně rozpustit všechny živiny v ústech.

Ještě předtím, než byste s Breussovou metodou začali, poraďte se nejdříve s vaším lékařem!

Zdroj: Shutterstock.com

Autor:
Publikováno: 27. 10. 2016 09:57 Nahlásit obsah