Vyber si a můžeš jí(s)t - konec s nezdravými rychlovkami k obědu

Vyber si a můžeš jí(s)t - konec s nezdravými rychlovkami k obědu

Znáte to - potřebujete odevzdat report, sedíte v čekárně u lékaře nebo jdete vyzvednout balík na poštu. Ke všem těmto činnostem potřebujeme trošku času z našeho dne a většina z nás k tomu obětuje obědovou pauzu. Místo vyváženého a zdravého jídla pak sáhneme po bagetě se smaženým kuřetem nebo zamíříme do proslulého fast foodu. S tím je teď konec!

Blíží se čas oběda, v žaludku prázdno a času málo? Ruku na srdce, ne vždy se nám chce den předem vařit oběd do krabičky, a tak čas od času podléháme touze, odbýt se hranolky z okýnka za rohem. V ušetřeném čase si pak rychle zaskočíme na nákup, takže si kromě nezdravého jídla k obědu naservírujeme také shon a stres. Většině z nás tíha v žaludku ještě při odpolední kávě dává jasně najevo, že naše tělo s tímto krutým zacházením úplně nesouhlasí.

Proto Albert přišel s koncepcí Fresh Bistro. Jedná se o širokou škálu lehkých, chutných a čerstvých jídel, která jsou vyrobena vždy z kvalitních surovin a vytvořena tak, aby splňovala požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Ať už jste vegetariáni, masožrouti nebo gurmáni, určitě nebudete zklamaní.

Možná je čas se pořádně zamyslet nad tím, co vlastně jíme a také se trochu svézt na moderní vlně zdravého stravování, bio a eko věcí. Pochutnejte si na čerstvém a lehkém jídle, které stačí vzít a jíst! V Albertu pro vás připravili variace originálních chutí, které neomrzí. Vítejte tedy v době, kdy fast foody, nekvalitní potraviny a ti, kteří je konzumují, jsou prostě out.

In naopak, a to ví každý pravý hipster, jsou suroviny jako třeba uzený losos nebo avokádo. Jak by se vám tedy líbilo sáhnout do regálu a popadnout čerstvý sendvič s výše zmiňovanými dobrotami doplněnými vynikajícím francouzským sýrem či slaninkou? Nebo si místo ulepeného nezdravého hambáče vychutnat měkoučkou tortillu naplněnou čerstvými a chutnými surovinami, která vám perfektně padne do ruky? Od hladu vás jistě zachrání i poctivá polévka dle italské receptury bez přidaných konzervantů a dochucovadel. Polévka je totiž co? No grunt!

Je vám to pořád málo a stále máte hlad? Tak ne, že se ošidíte! Vyzkoušejte široký výběr pokrmů z celého světa. Od těstovin, přes lehký kuskus či čočku, až po asijské nudle. Máte chuť na něco lehkého či sytějšího? Studenou či teplou kuchyni? Nebo vás spíš honí mlsná? Tak zkuste sladkou, ale zdravou tečku v podobě ovocného salátku. Ve Fresh Bistru si vybere každý! 

„Fresh Bistro představuje chutná, lehká jídla založená na kvalitních a čerstvých surovinách,“ popisuje novinku Monika Ryšavá, manažerka pro privátní značky obchodů Albert a dodává: „Vzhledem k rostoucí časové vytíženosti pozorujeme zájem zákazníků o kvalitní stravování a hledání alternativ v podobě lehkých jídel vyrobených z čerstvých surovin. Produkty Fresh Bistra jsou tak skvělou volbou a čerstvou inspirací.“

Výrobky Albert Fresh Bistro najdete v oddělení chlazených čerstvých potravin v prodejnách Albert. Stačí si vybrat a můžete jí(s)t! Tak zapomeňte na nezdravé rychlovky k obědu a hýčkejte své tělo jen tím nejlepším.

Autor:
Publikováno: 24. 10. 2018 12:34 Nahlásit obsah