Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

BERAN - žena

BERAN - žena

21. 3. – 20. 4. Znamení ohnivé, vládce – Mars. Ženy zrozené ve znamení Skopce neboli Berana jsou přátelské a pracovité, občas až perfekcionistky. Ženy berani jsou vcelku jednoduché povahy, málokdy něco skrývají a nedokáží udržet tajemství. Jsou romantické a upřímné, ale běda, jak není po jejich. To se začnou tvrdohlavě přít, dokud nedosáhnou svého cíle. Mnohdy bývají až přemrštěně ctižádostivé a sobecké, ale svých předností umí využít tak dokonale, že si snadno získají každého muže, po kterém touží.

Tělo + vzhled: Ženy Berani mívají ostře řezané rysy v obličeji a nezdolný pohled. Jejich postava bývá statná a dobře stavěná, ale štíhlá, se širšími rameny. Zevnějšek je pro ně důležitý, dbají o sebe a pěkně se oblékají. Vlasy nosí často kratší a zvlněné. Pohybují se většinou rychle a prudce a málokdy chodí shrbeně. Na dálku z nich vyzařuje jejich ego a sebedůvěra, jejich pohled je uzemňující.

Sex + sexualita: Ženy ve znamení berana se rády nechají od muže dobývat. Až jsou plně přesvědčené, že je to ten pravý, ochotně převezmou aktivitu. Potrpí si na krásné a mnohdy i drahé věci, rády jsou obdarovávány. Zbožňují lichotky, touží po dokonalosti a uznání pro každého svého milence chtějí být tou nejlepší milenkou jejich života. Nesnáší nudu a to jak v životě všedním, tak i v posteli.

Jakmile se začne žena Beran s mužem nudit, ihned se poohlíží jinde. Potřebují muže s dobrou výdrží a spoustou nápadů. Tyto ženy dokážou být jak něžné, tak vášnivé. Milují rozkoš a touží po naplnění všech svých erotických přání a snů. Ačkoliv bývají samy dominantní, nechtějí v posteli submisivního milence. Ženy narozené v Beranu dokážou neskutečně žárlit a nevěra je pro ně neodpustitelná. Pokud je ve vztahu něco raní, snaží se to skrývat a nedávat najevo, v jejich nitru to však zanechá hluboké šrámy.

Co vzrušuje ženu v beranu – exotičtí muži, masáž hlavy, zrzci, skupinový sex, tvrdší sex, erotické hračky, pocit nadvlády, inteligentní muži, tělesná vůně, energičtí muži, boháči

Zdraví: Berani mívají pevné, nezlomné zdraví. Náchylní jsou k emočním újmám, kožním problémům a bolestem hlavy. Typickými zdravotními problémy všech ohnivých znamení jsou horečky a úrazy. Pak vyžaduje nemocný či zraněný beran notnou dávku pozornosti. Když se mu jí dostane, uzdraví se rychle.

Silná stránka: energičnost, pracovitost, přímočarost

Slabá stránka: prudkost, panovačnost, náladovost

Charakter: cholerik

Sympatická znamení: Lev, Střelec, Blíženci, Ryby

Neutrální znamení: Býk, Býk, Panna, Vodnář

Pozor na: Rak, váhy, kozoroh

Autor:
Publikováno: 19. 8. 2012 15:51 Nahlásit obsah